| JustStitch a întrebat:

Fetelor, daca primiti propuneri din partea unui prieten din copilare sa schimbati statusul dintre voi de prietenie normala in una cu beneficii bazata doar pe sex? cum reactionati?

3 răspunsuri:
| sweetys a răspuns:

Mai bine o fac pe bani, macar stiu ca am si ceva de castigat. Nu doar ca e prieten din copilarie.

| MihaiMB a răspuns:

Acum depinde de fată, eu dacă aş fi fată, nu aş accepta aşa ceva pentru că nu mi se pare în regulă să se meargă din floare în floare. Sunt şi fete de genul ăsta care îşi doresc relații bazate doar pe sex din diverse motive, fiecare face ce vrea cu corpul lui/ei.

| WilliamQoilung2024 a răspuns:

Din punctul meu de vedere. Doar el are "beneficii". Cel puțin așa văd eu lucrurile.
De ce? E relație care nu implică nici o obligație.
Și pentru el, este sex gratis.
Dacă aș fi fata, nu aș accepta niciodată așa ceva.
Vreu sex. Bun! În ziua de azi, nu trebuie doar ca un băiat să facă primul pas. O pot face și fetele.
Așteaptă sa îți apară în viața pe cineva pe care să îl iubești. Sex-ul cu persoana iubită și sentimentele de iubire sunt super mișto.