| LordCristobal a întrebat:

Fetelor,sa zicem ca mergeti la o nunta cu iubitul.Dar iubitul este nemultumit de mancarea de la nunta si de faptul ca cineva a varsat vin pe camasa lui din greseala. Apoi il vedeti pe iubit ca ia toti banii din plicul pentru proaspetii casatoriti intr-un mod cat mai discret si cand ajungeti acasa el posteaza pe Facebook urmatorul lucru:,,Gata, nu ma mai duc la porcarii de nunti pe bani.Si nici eu nu o sa fac nunta!"
Fetelor,ce reactie ati avea vizavi de acest comportament al iubitului vostru?
Si pentru faptul ca a luat toti banii din plic, i-ati face observatie sau l-ati felicita?

Răspuns Câştigător
| sweetys a răspuns:

Oamenii aia s-au chinuit sa faca nunta, au cheltuit ceva bani, mancare proasta e la toate evenimentele ( asta doar fiindca toata lumea are gusturi diferite), sau daca chiar e proasta mirii nu au de unde sa stie ca la nunta mancarea nu are acelasi gust ca atunci când s-au dus la degustat, nu iti place mancarea, nu te obiga nimeni sa mananci, nu e ca si cum acasa mancai la ore asa tarzii incat sa zici ca iti strica programul. Accidente se mai intampla, un suc varsat, o roche gaurita de un toc, o camasa agatata etc. Nu e tocmai un comportament de aplaudat. Nu ți-a placut, tii pentru tine, dar nu as accepta sa faca asa ceva. Le-aș cere iertare mirilor, probabil ei s-au simtit cel mai prost. Si cu el nu as mai iesi la nici un eveniment sau in lume, fiindca nu are un comportament civilizat.

| VoidEternal a răspuns (pentru sweetys):

Ai consumat prea multa energie pentru o intrebare pusa in gluma.

Raspunsul asteptat era: Iau o scandura din gard de langa "toaleta" din curte, il pocnesc pe Gigel pana lesina si apoi il leg de tavan cu picioarele departate si ii folosesc oo-le ca pe o para de box:

https://www.youtube.com/shorts/hgU2CBydAzc

5 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Foarte credibila povestea....De ce ai vrea sa faci asa un rau unor oameni? Probleme grave la mansarda.

| Miruna333 a răspuns:

N-ar mai fi iubitul meu

| PufuletiStarNesarati a răspuns:

Euvl-as lovii la ambii capi poate dupa isi revine.

| ReluCruciatul a răspuns:

E de la acool. A baut cam mult. Plus cine da banii la sfarsitu nuntii?