| anonim_4396 a întrebat:

Hei. De la o vreme iubitul meu e mult mai rece. Au fost câteva certuri între noi, ăsta cred ca ar putea fi un motiv. Ma ignora cam toată ziua, ținându-se ocupat. Totuși, când e beat ma pupa, ma îmbrățișează, îmi spune ca ma iubește enorm și ca sunt singura femeie pe care a iubit-o vreodată. Ba chiar mi-a zis, tot la beție "încerc și eu sa fac pe durul cu tine uneori". Care e adevărul? Să cred în varianta lui trează sau beată? Și încă ceva: voi v-ați supăra dacă partenerul v-ar scrie doar dimineața și apoi nu v-ar căuta toată ziua?

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ideea e ca vouă va plac genul asta de bărbați

| Willis a răspuns (pentru RAY):

Subscriu.
Așa este, după tot ele se plâng, că nu este cum ar trebui, sau cum le plac lor (femeilor).

| Danny28 a răspuns (pentru Willis):

Până la urmă bravo lui că e așa. Fetele bălesc după alcoolisti și drogați. Își merită soarta.

| RAY a răspuns (pentru Willis):

Barbati atractivi fizic,facial,nu stau dupa ele, decat barbai urati care cu disperare incearca prin vrajeli, devin frustrati prin asta, nu orice drogat sau alcoolic e atragator nu toti frumosi sunt asa, dar ideea e ca noi ne maturizam pe la 30 plus biologia noastra, noi vrem mereu sa facem sex, daca tipul e sociabil nu vad nimic rau in asta, are si el timpul lui decat cu unu disperat

| Goete a răspuns:

Cica nu exista gemeie urata.
Doar bautura putina.

La o betie toate sunt frumoase.

Halal viitor ai avea cu un betiv. Dar fiecare stie ce vrea.

| ionur a răspuns:

laughing)))mor de ras laughing)))) alți care baga băutură ca motiv laughing))) jale...

| ionur a răspuns:

Nu crede nimic un om care da vina pe băutură niciodată.

Băutură nu-i de vină. CE FAC EI SI CE SPUNE EI SUNT ENORM DE CONȘTIENT. EI de vină pe băutură și baga motiv băutură ca erau beți de au făcut asa ca nu stiua ce fac și ca băutură ia făcut sa facă nu știu ce și nu știu cum.(minciuni) ăștia mint care dau vina pe băutură și spune-i ca erau beți altfel nu făceau ce au făcut.

| alexandru3107 a răspuns:

La betie poate doar sa profite ca tu esti acolo cu el. Incearca sa discuti cu el si sa rezolvati problema pentru care el este asa rece cu tine. Daca nu poti rezolva nimic, lasa-l