| Simo123456 a întrebat:

Hei TPUhappy am o nelămurire si vrg sa ma ajutați puțin
Eu îl plac pe cel mai bun prieten al meu,ne-am certat o perioada, am suferit sa zic asa happylogic sunt mega atașată de el
Asa bun,el a vrut sa ne împăcam zicându-mi ca nu poate sta supărat pe mine
Faza e caaaa happy mai mereu ma lasa sa-i ating penisul prin trening pe afara, el e mai brutal cu mine dar îmi place gen happy, îmi trimite clipuri horny etc dar niciodată mai mult.
Si sincer eu nici relație cu el nu vreau, doar beneficii
Totuși de ce mai mereu face asta, iar rareori absolut deloc si se poarta urat? Ce credeți sau ce recomandați voi? Btw am 14 el merge pe 15
Pupi si funda

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

No altul? laughing)))
Poate că i s-o suit hormonii la cap şi îi trebuie „ceva" de la tine dar se abţine că sunteţi cei mai buni prieteni, deşi prieteniile între persoane de sex opus se bazează inconştient şi pe atracţie.
Acuma de ce nu şi o prietenie cu „beneficii".Nu se ştie poate vă îndrăgostiți unu de altul şi legaţi o relaţie.

| Simo123456 explică (pentru DeyCj):

Cel mai mult mi-a plăcut răspunsul tău, poate ai dreptate, multumesc, ai funda

8 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

A... deci asta este alt prieten decat cel mentionat in cealalta intrebare? Adica ala de 16 ani. Am inteles. Bai dar esti bazata vad, nu duci lipsa de "prieteni". Sau mai bine zis, ei de tine laughing

In orice caz, ce sa faci? Pai ce vrei sa faci. Daca vrei sa continui tot asa cu el atunci continui, daca nu nu. Daca vrei sa vorbesti cu el despre asta sa va puneti de acord asupra unor lucruri... vorbeste cu el, nu este mare chestie sa porti o discutie serioasa. Nu stiu insa cat o sa perceapa el ca copil.

| Crackman a răspuns:

Da, nu am nimic cu voi ca sunteti cu capul nuca si facetibce vedeti in America
Aici este Romania, faci o prostie te stie toti, in fine sfatul meu este sa faci activitati sexuale cu el peste tot daca vrei cu adevarata.
Dar eu personal v-as pune in prima linie pe fronturi decat sa faceti sex ca iepurii ( sunt o persoana cu activitate sociala, prietena si ce vrei tu) adica nu sunt un comunist obosit sau un incel? In cazul in care o sa zici asta ca sa gasesti o scuza asupra activitatilor tale proaste in viata.
Pupici happy

| NarcisIfrim a răspuns:

Pai ori e ăla de 16 ani cu oralul ori asta de 15?
Hotărăște-te.
Dar dacă sunt 2 înseamnă ca ești tare

| Simo123456 explică (pentru NarcisIfrim):

Sunt doua persoane diferite, cel care are 15 îmi e la actual cel mai bun prieten, cel de 16 îmi e fost prieten cu beneficii happy multumesc

| AnatoliyMikhailov a răspuns:

Nu creeed laughing ce fata intra pe TPU sa intrebe asa ceva? laughing

| Simo123456 explică (pentru AnatoliyMikhailov):

Eu intru laughing

| AnatoliyMikhailov a răspuns (pentru Simo123456):

Mult noroc laughing n-am idee