| EmYyYEmilian a întrebat:

azi eu cu prietena mea am incercat sa ne dezvirginam, si eu si ea virgini. a fost foarte greu in pozitia misionarului, nu am putut mai deloc, intra foarte un pic dar nu curgea sange si o durea foarte tare.
Pana la urma ne-am hotarat sa se puna ea peste mine si sa se lase pe mine, si asa am facut, s-a lasat usor pe mine pana cand am simtit ca s-a bagat, nu toata, dar s-a bagata, am simtit-o. dupa cateva secunde s-a ridicat ca o durea foarte, incepuse sa curga 2-3 picaturi de sange.
Intrebarea mea este daca ne-am dezvirginat, si daca la a 2-a partida o sa fie la fel de greu sau un pic mai usor?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In urma penetrarii vaginului s-a produs dezvirginarea voastra, atat a prietenei tale cat si a ta. In mod cert/sigur si urmatoarele incercari de penetrari sexuale, imposibil de precizat numarul lor, (ca vor fi 3; 5 sau 10) vor fi la inceput practic la fel de dureroase, dar fiindca vaginul se va largi treptat si durerea se va diminua tot la fel. Nu se poate estima in ce mod vor decurge viitoarele contacte si cat vor fi de dureroase si daca disconfortul va persista mai mult sau mai putin vreme fiindca acest aspect este in stransa corelatie dintre grosimea penisului tau si largirea canalului vaginal in timp. Succes!

5 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Da, in urma actului sexual pe care l-ati avut, nu mai sunteti virgini. La urmatoarele acte sexuale durerile vor fi mai putine si penetrarea va fi mai usoara.

| EmYyYEmilian explică (pentru Emilian65):

Multumesc pentru raspuns!

| Lina1993 a răspuns:

In mod normal, va trebuie cam 3, 4 partide pana sa devina sexul o placere si nu un chin. E normal sa o doara, este foarte important sa fie umezita bine la fiecare act, preludiul trebuie sa fie cat mai lung. A doua oara nu va mai fi asa de greu dar daca himenul nu este complet rupt, tot va simti durere (mai atenuata oricum decat prima data). Succes!

| iuliana24 a răspuns:

Cam tot asa de greu. fetei trebuie sa ii curga mai mult decat 2-3 picaturi. Si las-o pe ea deasupra dar incearca sa faci tu miscarile sus-jos pana ajungi la punctul acela.