| Roxidd19 a întrebat:

daca un baiat pe mess imi trimite ( :* ) si semne din astea si ma intreaba daca am prieten ma place? Mie imi place de el...Ar trebui sa-l intreb ceva? Azi ne intalnim (o sa fim noi si ceva prieteni)?

Răspuns Câştigător
| lollipop_4163 a răspuns:

Poate ca nu esti pregatita pentru o intrebare serioasa gen "ma placi? pentru ca eu da si bla bla"cel putin eu nu as fi.dar ai putea sa glumesti pe tema asta si sa vezi ce replici arewinking multa bafta :*

5 răspunsuri:
| Aylee a răspuns:

Spune-i ce simti, ce e asa greu mai? E clar ca si el te place.

| mona a răspuns:

Te place...intreaba l si tu daca are prietena

| luck96 a răspuns:

Pai odata ce tea intrebat daca ai prieten deja te abordeaza sau vrea sa fie la curent cu datele dar eu misez pe prima varianta si cred ca ar trebuie sai raspunzi la fel si sa incerci sal abordezi fara teama!

| angel_4153 a răspuns:

Spune-i ce sentimente ai fata de el.Incearca macar ca nu pierzi nimic daca incerci si poate si el simte acelasi lucru pentru tinetongue.