| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti, cum reacționați atunci când începeți o noua relație și observați ca sexul nu este la fel de palpitând ca atunci când făceați cu fosta? Și cum gestionați situația când vedeți ca actuala nu are orgasm, iar fosta avea orgasm de fiecare data?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sfatul este sa te adaptezi si sa te chinui sa-i produci si aleia orgasm, ca-n final orgasmul femeii depinde de cat de priceput este barbatul.

| abcdefg100 a răspuns:

Nu ai tu hatzul puternic dezvoltat. ori asta ori nu va hatzuitzi spiritual. Uita-te la filme deocheate pentru a stapani arta hatzuitului. Spor la treaba!