| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey doamnelor, ce faceti in situatia in care sotul e plecat de acasa si vine instalatorul sa repare chiuveta si sta intins pe spate si ii se vede penisul mare prin pantaloni. Cum reactionati? Admirati privelistea?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poate e un carnat legat sa atraga atentia

| ania a răspuns:

Nimic.

| AnnaMariaaa a răspuns:

Ai vazut multe filme, baiete laughing)

| Violleta2022 a răspuns:

Tu ai vazut prea multe filme porno laughing

| Hammurabi a răspuns:

Frate, cine draq ți-a reparat ție chiuveta stând pe spate? laughing
Nu mai deschide ușa oricui...

| Mayhem666 a răspuns:

Scenariu tipic din filme porno.

| BoboBobo6717 a răspuns:

Am dat numai de întrebări prostești din partea ta. Filme pe care ți le faci tu

| Anonim77277 a răspuns:

Da chiar să fie aşa, dacă îți iubeşti soțul, oriunde ar fi dus, nici n-ar trebui să te uiți acolo.Eu aş repara mai bine singură