| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey doamnelor, cum reationati atunci când soțul în noaptea nunții începe sa plângă în hohote din cauza ca nu sunteți virgine?

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Pai plage ca un clown?
ori plange ori rade, sau este ras cu plans?
am inteles plange in hohote de durere nu de ras
pai ce barbat mai are atat de multe asteptari ca trebuie sa ia o femeie virgina?
a fost un troll aici care a pus o intrebare bolnava si a tras niste concluzii idioate, ca el numai poate trai ca sotia lui este prea larga, pentru cine isi aduce aminte acea postare de toata jena
pentru noi ceilalti nu are importanta daca este sotia vorgina sau nu, important este sa fie o femeie de bun simt, respectuoasa si atenta si la cerintele sotului ei! o femeie care sa nu insele!
in rest pentru mine mai putina importanta este daca este sau nu virgina...caci nu traim in 1930

| sierra1 a răspuns:

Dacă TU ai pățit așa ceva, nu e cazul să generalizezi!

| LordCristobal a răspuns:

Daca as fi fata as rade copios de el.Pai no pe bune, el in loc sa vrea o femeie experimentata in pat el viseaza cai verzi pe pereti.laughing)