| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey fetelor, cum reacționați atunci când va căsătoriți, iar la sala observați ca la masa domnisorilor de onoare se afla fosta iubita a soțului vostru? Voi îl întrebați pe soț ce caută ea aici, iar el ridica din umeri. Cum gestionați situația?

2 răspunsuri:
| sweetys a răspuns:

Oare listele de invitati nu cumva se fac impreuna? Daca deja fiecare e pe cont propriu, mai bine nu are loc nunta, daca fiecare isi vede de patratica lui si atata. Deci nu va exista asa ceva, decat/ doar/ poate cu acordul meu.

| Violleta2022 a răspuns:

Imposibil asa ceva!
Domnisoarele de onoare le alege mireasa si cavalerii de onoare, mirele.
Apoi, listele cu invitati le fac mirii, impreuna.
Deci nu vad cum ar putut "fosta iubita" de-a lui la nunta cuiva.

PS ha..ha..ha. Se vede ca esti necasatorit, ca nu ai habar de aceste mici reguli si aranjamente pe care le fac mirii, special pentru a se asigura ca nimic nu le va fi stricata, cea mai frumoasa zi din viata lor.