| ExXify50 a întrebat:

imi place de o fata si nu stiu daca si ei de mine..ne intelegem perfect, vorbim despre orice si nu ne plictisim niciodata cand suntem impreuna.Ne muscam(in joaca)laughing,Acum cateva zile eram af, era putin noaptea si m-am oprit cu privirea la ea si parca m-am blocat..era atat de frumoasa, oare ea ce a vazut atunci la mine? Voi ce credeti? funda + vot sfatul cel mai bun big grin

10 răspunsuri:
| Tmcn a răspuns:

Fetelor le plac băieţii sinceri şi direcţi. Din moment ce iese afară şi stă cu tine, se joacă, e evident, aşteaptă să faci primul pas. Ar trebui să-l faci înainte să fie prea târziu, poate începe să creadă că nu o placi. Îmbrăţişează-o, fă orice să îi dai de înţeles că înseamnă mai mult decât o amică pentru tine.

| plasticsmile a răspuns:

Hey...daca si ea da semne reciproce atunci cand va jucati inseamna ca este un lucru bun. Probabil asteapta ca tu sa fi cel care sa faci primul pas dar ar trebui sa o faci intr-un mod cat mai subtil pentru ca daca nu este un sentiment reciproc atunci poti pierde si prietenia cu ea si vei ramane doar cu dorinta de impacare.

| neutrino a răspuns:

Scuze pentru raspuns dar, noaptea toate pisicile sunt negre si femeile frumoase. Nu stiu ce a vazut la tine, sper ca nu a vazut dorina ta de a musca-o. Nu ar fi mai bine sa va sarutati?

| ExXify50 explică (pentru neutrino):

Cam impertinent raspunsul tau si sa stii ca si pana atunci am vazut-o la fel de frumoasa doar ca atunci m-am blocat cand privind-o. Poate nu ai cum sa intelegi daca nu ti-a placut de cineva pana acum.Dorinta de a o musca thinking hmm nu prea cred..doar ne jucam si noi la acel moment.

| neutrino a răspuns (pentru ExXify50):

Amice, esti si tembel si putin prostut. Atunci cand pui intrebari prostesti pe TPU, trebuie sa accepti toate raspunsurile pe care tu le-ai cerut si selectezi pe cele care te bucura pe tine. Tu ai spus ca voi va muscati...amanunt ce nu-si avea rostul.

| ExXify50 explică (pentru neutrino):

Eu tembel si prost? Ma asta vezi cum vorbesti. daca nu ai minte destula sa raspunzi frumos, nu mai raspunde. Daca asa ai fost educat de parinti sa vorbesti..eu ce sa iti fac?

| neutrino a răspuns (pentru ExXify50):

Adevarul este ca esti si cretin, si daca veni vorba de parinti, ai tai stiu ca tu esti si pampalau? Cred ca esti greseala vietii lor!

| Kisie a răspuns:

Buna, nu stiu ce sa spun, eu cred ca ea te place doar ca pe un prieten dar daca chiar iti place de ea nu renunta la ea, o sa vada ca tu esti baiatul perfect pentru ea si o sa te iubeasca parerea mea. Si pe mine ma placea cel mai bun prieten al meu iar atunci i-am spus ca mie nu imi place de el decat ca pe un prieten dar acum il iubesc si sunt cu el...in fine sa ne intoarcem la problema ta, hmmm... intreab-o daca vrea sa mearga cu tine la un film ceva si atunci poate ii spui cea ce simti pentru ea, fa tu primul pas, poate pe moment se va simti ciudat nu stiu si nu va spune nimic si va pleca dar ai sa vezi ca totul o sa fie bine. Daca mai ai o nelamurire da-mi un mesaj pe privat si o sa te ajut. Bafta.

| timisoara a răspuns:

Spune-i in fata ca iti place foarte mult cum arata, si daca bineinteles, doreste si ea sa fie cu tine. Funda? Vot?

| AlecutzaAle a răspuns:

Daca spui ca vorbiti orice poti sa o intrebi de cine ii place si daca te intreaba si ea poti sa ii spui ca ai o optiune foarte aproape de tine si atunci isi va da seama! daca si ei ii place de tine iti va zambi si o vei putea saruta! succes! fundita?