| socipath63092 a întrebat:

In ultimele zile nu mai am apetit sexual deloc desi eu aveam mult apetit sexual.Ce mi se intampla?

4 răspunsuri:
| Anonim53220 a răspuns:

E posibil sa te fi indragostit, crede-ma, nu iti mai vine la fel happy

| Trafia a răspuns:

Aici trebuie sa dai mai mute detalii pentru un raspuns concret si cat mai corect. O sa incerc sa iti dau cat mai multe informatii.
In primul rand conteaza sex-ul pe care il ai fata / baiat.
In al 2-lea rand conteaza varsta pe care o ai.
In al 3-lea rand conteaza daca ai apetit sexual in general sau e vorba de o relatie o fata / baiat anume.
In al 4-lea rand conteaza daca esti virgin/a sau nu.
Pe scurt. Apetitul sexual apare si daca esti virgin si daca nu si daca mai esti si la pubertate e clar ca apetitul tau sexual creste enorm dar dupa se diminueaza incetu cu incetul. El (apetitul sexual) apare iar daca vezi o persoana sau daca a trecut mult timp de la ultima masturbare sau sex.
Daca esti intr-o relatie poate fi vorba de faptul ca e o relatie lunga si monotona care te face sa nu mai ai chef. Poate fi vorba de dereglari hormonale, de stres sau poate e o perioada mai "seaca" in viata ta. Daca esti invarsta bine inteles ca apetitul mai dispare, invarsta ma refer la batranete.
Oricum depinde acum de mai multi factori. Un raspuns concret fara sa dai detalii despre tine nu o sa primesti ca depinde foarte mult plus ca in general acest subiect depinde de la pers la pers si de la ce viata duce.
Daca esti tanar si fericit stai linistit ca o sa apara el. happy

| socipath63092 explică (pentru Trafia):

Da,ai dreptate. app am 14 ani, sunt virgin, si sunt baiat.si mersi de raspuns