| BAM96 a întrebat:

Intrebare pentru baieti!winking Cum ar trebui sa se comporte o fata in timpul actului sexual?

18 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Fiecare baiat are fantezia lui, scenariul sau "perfect" despre cum ar trebui sa se desfasoarea un act sexual.
Unora le place cand ea sta deasupra si ei sa o poata surprinde in toata splendoare ei, altora le place mai degraba sa li se faca oral.

Nu exista un tipar anume, asa ca nu te ingrijora, va veti orienta voi unul pe altul dupa placerea fiecaruia nu ai problema oh go on

O zi buna!

| Georgeasd a răspuns (pentru ascovit):

Sa strige, nu, mai bine sa urle de placere laughing.

| DEBrown a răspuns:

Sa cante opera stand in cap.

Răspuns utilizator avertizat
| GoguSteriade a răspuns:

Nu ca o scandura.

| Laurentiu_4547 a răspuns:

Sa fie relaxata si romantica sa nu stea blana langa mine.

| jokerul88 a răspuns:

Fetito u-te si joacate cu Barbie lasa sexul pentru cand o sa mai cresti

| condru a răspuns:

Sa fie capra

| RAY a răspuns:

Sa cante

| dexter7 a răspuns:

Nu exista un tipar, fiecare se comporta cum se simte ea bine. Trebuie sa te simti in largul tau, relaxata si sa iti sti limitele pana unde vrei sa ajungiwinking

| Ro0oBerT a răspuns:

Nu trebuie sa ceri sfatul pentru asta. fa cum crezi tu, cum simti, cum te simti bine si va fi perfect. multa bafta.

| AlbertSeby a răspuns:

Sa taca din gura ca ma deranjeaza gemetelelaughing
Acum serios nu trebuie sa se comporte intr-un anume fel. Face ce simte in momontul respectiv

| KazumaKwabara a răspuns:

Sa fie cat mai sexoasa,sa se simta bine, sa excite calumea, sa se puna uin orice pozitie vrea, sa atinga penisul cu curul asa puternic, dar cred ca tu ai nevoie de niste papusi acum

| BAM96 explică (pentru KazumaKwabara):

Nu am nevoie de papusi stai linistitwinking am 16 ani!

| KazumaKwabara a răspuns:

Sa fie cat mai sexoasa, sa se simta bine, sa excite calumea, sa se puna uin orice pozitie vrea,, dar cred ca tu ai nevoie de niste papusi acum

| Terro2029 a răspuns:

Sa fie foarte relaxata... fara nici un stres gen...

| Kosy123 a răspuns:

Sa faca k ca porcu la taiere laughing

| Merireina123 a răspuns:

Ce intrebare de curvă jegoasa ai pus, zdreantooo du-te pe centura unde iti este locul!winking Jegoasa dracului m-am saturat de genul asta de persoane care se cred mare dive doar pentru ca si-o trag!