| anonim_4396 a întrebat:

La 15 ani e normal ca penisul să aibă 11cm şi în erecţie 16 cm

11 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Lasa sublerul si rigla,te rog,si vezi-ti de carte.
Un scurt search pe google te scutea de raspunsuri ciudate!
By the way, esti normal, peste medie chiar.

| AndreiBox a răspuns (pentru greece12):

Tu ca si "Expert TPU" nu ar trebui sa promovezi alte situri cu replici de genu "Un scurt search pe google..." de asta exista TPU sa intrebam si se pare ca tu uiti ca ai avut varsta lui si lucruri care ti se pare "ciudate" tie, lui ii se par normale.

| greece12 a răspuns (pentru AndreiBox):

Crezi?

| anonim_4396 explică (pentru greece12):

Draga mea, acu înțelege-l și pe el! are vreo 3 zile p-aici! și mie mi-a dat un sfat adineaori,dar m-am prins repede că e vorba doar de "dorința de afirmare",pe care o au copii ăștia mai mici, ce rămân fără prietene în lista lor de mess; eu zic că dacă avem răbdare cu el ne arată ce poate cu adevărat,și atunci va face parte din comunitatea asta,și ne va respecta,si ne va aprecia,și...
in fine; cum a făcut unu p-aici acu două săptămâni,cred,care se oferea fetelor cu id-ul lui,ca să le consoleze,iar apoi a postat întrebarea aici cu "toate femeile sunt curve"; după care a dispărut!
ok; să lăsăm asta; tu ce mai faci? pe acolo cum a venit iarna? aici la mine plouă ca de primăvară; azi am intrat în concediu; iar asta-mica termină diseară,și mâine o văd; m-a întrebat dacă m-am întâlnit cu vreo "fufă" zilele astea! cică "întânire de afacere"!
numai așa vorbește cu mine! m-am săturat să mă ia la mișto! iar mai ieri mi-a trimis un e-mail,în care-mi zicea cam așa:"știu că ești *obosit*, iar dacă nu poți citi asta până la capăt, mai lasă și pe mâine; te înțeleg perfect:nu mai ești așa de tânăr!"
adică eu nu pot să "duc" un e-mail pân" la capăt? chiar așa-am ajuns?
bine; hai că mai vorbim! pa!

| greece12 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu sunt foarte rabdatoare de felul meu si ca sa cante in Orchestra Filarmonica nu ajunge numai sa-si cumpere vioara,oricate aspiratii ar avea!
Tineam sa-ti vorbesc mai devreme,dar te cocotasei portocaliu in fruntea tuturor raspunsurilor si nu mai aveai casuta de raspuns,ma resemnasem deja!
Vad ca astepti inceputul unui minunat weekend,asa ca, uite, pentru voi:
http://www.youtube.com/watch?v=9FBKa-bCasY
Happiness,nothing else!:)

| foxi a răspuns:

La 15 ani ar trebui sa citesti, nu sa te gandesti la penis!

| soul2soull a răspuns:

La 15 ani ar trebui sa ai alte preocupari nu pasurarea penisului big grin e normal va mai creste o perioada.
Dupa care se va umfla se inegreste si cade daca al mai masori big grin big grin big grin big grin

| AndreiBox a răspuns:

@LostINshiT, tu iti dai seama ce aberatii ai scris acolo, ce naiba vrei un cal? E oarecum normal.ce face el, la varsta lui urla hormonii in el, e adolescent! O etapa foarte frumoasa a vietii. Marimea e buna, conteaza ce sti sa faci cu el amice. Bafta.

| AndreiBox a răspuns:

Amice, varsta nu te face mai inteligent, nu ne mai trata de sus, pentru ca nu esti mai sus. Nu ma compara cu restul, cum spui tu ma "cunosti" de "3 zile" care sunt fictive, pentru ca este doar alt cont, am revenit dupa o perioada de timp. Spui tu de dorinta mea de afirmare, nu prietene, chiar nu insemni, inca, ceva pentru mine incat sa vreau sa ma afirm in fata ta, faptul ca folosesti diacritice si sti sa observi niste lucruri sunt foarte normale pentru varsta ta, deci nu te pot aplauda pentru asta.
Gandeste'te ca poate "copii astia mici" au trecut prin mai multe decat prin cate ai trecut tu. Iar faptul ca tu imi ceri o varsta ca sa ti se para raspunsuriile mele logice, deja este atat de evidenent pentru mine cate carti pe care nu le'ai inteles ai citit la viata ta. Ai grija ca folosesti cuvinte mari, pe care la jumatea vietii nu le intelegi... si e trist, incearca sa mai asculti. Nu iti insult inteligenta dar iei totul prea general, suntem oameni suntem unici. incearca sa intelegi apoi sa critici sau sa ajuti. bafta in Cehia.(si nu, nu am nevoie de iduri de fete, si toate femeile nu sunt curve, doar ca uneori nu stim sa avem grija de ele si sa le daruim ceea ce au nevoie, e greu sa intelegi o femeie e mai simplu sa o faci pur si simplu "curva)

ps. greece, eu mi-am pierdut credinta in tot de foarte mult timp, si e de apreciat faptul ca ai "foarte multa rabdare" desi ar fi normal ca o femeie sa aiba atuul asta. Nu vreau "sa cant" in nici o "orchestra", stai linistita...
(imi cer scuze pentru eventualele greseli, dar prefer sa nu recitesc textul doar pentru ca el sa sune mai bine. sunteti inteligenti, aveti sa intelegeti un "copil" nu?)

| LostINshiT a răspuns:

De acord cu cel de sub minelaughing ma nu stiu daca e normal.straight face adica probabil e cam micut pentru varsta ta, dar nu asta ar trebui sa te preocupe in momentul de fata.Si probabil vei da funda la unul care iti zice ca ii cam mare pentru varsta tahappy

Răspuns utilizator avertizat