| Mirela365688o a întrebat:

Mi-am masat clitorisul apasand cumva nu stiu cum sa explic, stanga dreapta si il tineam apasat pe os pana cand am simtit o senzatie foarte ciudata. Erau ca niste furnicaturi dar nu chiar care plecau de la clitoris si m-a facut sa tresar un pic si sa ma incord si sa vreau sa apropii picioarele sa strang din ele dar n-a durat decat vreo cateva secunde iar dupa aceea nu am mai putut atinge starea aceea nici macar nu mai suportam sa imi masez clitorisul, aveam o senzatie neplacuta era tare sensibil
Oare a fost un orgasm? asa se simte?
tin sa mentionez ca sunt virgina

5 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Cine intreaba asa ceva? Cine are asemenea nedumeriri in legatura cu propriul corp? laughing
E transparent trolling-ul, dar totusi amuzant. happy

| Violleta2022 a răspuns:

Mai amana joaca asta cu clitorisul, ca pare sa te auto-ranesti singura, atata vreme cat spui ca era o senzatie neplacuta,

| mihai69 a răspuns:

A fost.
Stai cam 15 minute și poți relua.

| Korkodeln a răspuns:

Felicitari, te-ai masturbat, incearca sa nu exagerezi. Ai ajuns la climax, dupa o vreme in care dopamina se disipeaza o sa poti face din nou. Nu uita igiena intima si a mainilor si sa te speli jos dupa daca ai avut lubrefiere (lichid transparent), e felul organismului de a te ajuta sa te simti bine cu baietii.