| bubuska a întrebat:

Mi-am pierdut virginitatea acum vreo 3 saptamani si nu mi-a venit ciclul cu toate ca trebuia azi noapte mi-a curs sange dar nu mult si cu aia atat si ma doare burta se poate sa fiu gravida?

Răspuns Câştigător
| XyYx a răspuns:

Hmm, pai de obicei dupa ce ai relatii sexuale iti intarzie cateva zile. Acm depinde daca ai ciclul regulat, eu una nu il am. Mereu imi vine cu 6 zile mai tarziu iar dupa contact sexual imi vine dupa vreo 11-12 zile.Acum depinde de organism. Daca v-ati protejat cu siguranta nu ai nimic, si in zilele urmatoare o sa iti vina sigur. Bafta!

| bubuska explică (pentru XyYx):

Da ne-am protejat si ai dreptate mi-a venit ..mersi pentru sfat

| XyYx a răspuns (pentru bubuska):

Nu ai pentru ce. Ma bucur pentru tine! happy

9 răspunsuri:
| BoBoLiNo92 a răspuns:

Copii, iubiti`va dar folositi prezervativul!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca nu te ai protejat da se poate sa fii si insarcinata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti gravida, felicitari!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esto ploada toanta, nu gravida. asteapta.

| CherNadya a răspuns:

Ai pana-n 18 ani? Te-ai protejat cand ai intretinut relatii sexuale? Poti fi insarcinata.Ia-ti un test sau daca nu fugi repede la ginecolog.

| Ana0Maria a răspuns:

Dereglari pot aparea, au aparut niste schimbari majore in corpul tau. Dar daca nu te-ai protejat, poate fi vorba si despre o sarcina. Daca au trecut 2 saptamani de la contact, poti face un test de sarcina.

| Peachy a răspuns:

Nu ai specificat daca te-ai protejat, sunt atat de multe lucruri despre protectie si contraceptie pe internet, intereseaza-te si tu inainte de a face ceva! Cumpara un test de sarcina, citeste prospectul si du-te la un medic ginecolog sa iti faca un control si sa iti prescrie niste anticonceptionale!