| anonim_4396 a întrebat:

Nimenu nu poate intelege ce simt eu. In legatura cu El.
http://www.TPU.ro/......-fumat-si/

Vineri ne-am desp. Sambata ne-am impacat. Duminica. am fost luata de fraera. Venise o amica de a noastra comuna. Si el o tinea in brate, ca ii place sa ma faca geloasa. Si, deodata primesc un mesaj de la el " Gata. totul s-a terminat ". Credeam ca glumeste ( se uita la mine si zambea ). Statea tot cu ea in brate. au urmat multe faze de genul. PAna s-au dus doar ei 2 intr-un loc. iar eu cu ceilalti intr-altul. Si iar, credeam ca glumeste cu mine, pana cand, inghetata de frig. si cu sufletul distrus, am plecat acasa, ma uitam in spate sperand sa se intoarca, dar el se indeparta cu ea de mana.
Am facut un filmulet...
http://www.youtube.com/......ttp?/watch

Sper sa nu v-a plictisesc. Care vreti, imi puteti lasa id-ul ( e prima data cand spun asa ceva ), si vorbim mai multe despre asta. Multumesc enorm celor ce ma inteleg. :(

10 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Deci durata relatiei nu pot spune ca este una foarte mare, 2luni.In timpul asta te-ai atasat foarte mult de el, din obisnuita vroiai sa fi doar langa el si sa-ti petreci timpul cu el.Sufletul tau suspina dupa aceasta obisnuinta...Deaia il vrei asa de tare inapoi! Draguta daca iti facea una ca asta nu e doar gelozie eu cred ca e mi mult faza ca o tinea pe acea fata de mana.Acuma cum consideri tu dar glume de genulasta nu se fac. Durerea sufletului este una foarte mare.si eu am plans dupa fostul 2saptamani, pana mi s-au deschis ochii, daca ti-a facut una ca asta nu te merita, si nu meriti sa iti curga lacrimile, sa suferi in halul asta pentru el.Bine dragostea are si bine si rele, dar o persoana care tine la tine cu adevarat nu te face sa plangi, si mai ales gestul cu acea fata. Tind sa cred ca este ceva mai mult intre ei 2. Imi pare rausad eu spun sa mai discuti odata cu el despre ce a spus Marius.sa-i spui frumos nu obsdata sau disperata, (scuza-mi expresia, dar stiu unde duce suferinta), trebuie sa fii calma si sa vorbesti cu el despre asta, ca si tu ai auzit vorbe dar nu au intervenit in relatie pentru ca tu nu ai crezut in minciunile sau lucrurile spuse de alti, ok si daca le-ai crezut nu le-ai dat atentie. El nici macar nu te-a ascultat.In concluzie trebuie sa vorbesti cu el, o data si vei vedea, daca nu intelege aceste lucruri nu este pentru tinesad Nu mai vi suparata fii calma iti inteleg suferinta. Te pup toate cele bune, mai sunt baieti, si sunt foarte multi cu suflet mare si te meritatongue

| lolly a răspuns:

PS : uita-te la msg privat iti las id-ul meu, deoarece nu vreau sa-l fac public.

| d3nisa202 a răspuns:

Ti-am vazut clipul si intrebarea din trecut:* Poate sunt putin cam mica sa inteleg prin ce treci. Imi pare enorm de rau pentru tinepuppy dog eyes Fii sigura ca intr-o zii vei fi iubita de cineva care te merita:* Toate lucrurile se intampla cu un scophee hee Este oribil prin ce-ai trecut sad Toata lumea va spune asta, si sunt sigura ca nu o sa-l uiti pentru ca toate intampalrile lasa un semn.Dar nu trebuie sa gandesti negativ, chiar daca iti va fi greu, O sa vezi ca peste un an nu o sa imi suferi :* NU meriti! O sa te indragostesti din nou si o sa simti iarasi fluturasi in stomaclaughing Nu inseamna ca nu o sa imi poti iubii pe nimeni :* Iti trebuie ceva timp sa te odihnesti. INtalneste-te cu prietenii, mergi pe afara. NU merita sa suferi din cauza lui! Capul sus! Numai plange :* Nu merita! Traieste-ti viata cat inca esti mica :* Avem doar una singura :*:* CHiar daca o sa zici nu poti, incearca...Si sunt sigura ca nu o sa ma asc. si a o sa te gandesti nuami la el...dar el NU se gandeste la tine, nu ii pasa de tine! Te rog incearca.macar pentru. parintii tai :* O sa le fie greu sa vada ca esti trista tot timpul si ca ai uitat sa zambesti sad FIi puternica :*Baiatul acel anul stie sa aprecieze o fata :* Si nu uita, candva vei fi iubita de cineva care merita:* Bafta iti urez :* Sa treci peste aSTA :*:* iti doresc numai bine!
PS. Life is better whit a smile. happy

| RoXyyR a răspuns:

Nu nu mai plictisit si te inteleg pentru ca nu esti singura care a trecut pan asta daca te iubea cu adevarat nu facea asa ceva in cel mai rau caz pleca fara nici o explicatie dar nu in bratele alteia. Deci din cate stiu intr.o relatie se intampla mai mereu ca cineva sa iubeasca mai mult si cineva mai putin si cel care iubeste mai puitin si sufera imi pare rau ca tu ai fost cea care a suferit in aceasta poveste...dar parerea mea este ca ar trebui sa incerci sa il uiti doar daca tu consideri ca va mai meriat vreo sansa oferaio dar cu mare grija sa nu suferi si a 2 a oara... ai mare grija

| Simo0 a răspuns:

Povestea ta e foarte tristă şi sincer, îmi pare rău pentru ce s-a întâmplat. Se vede că suferi ENORM după acest băiat. Trebuie să te opreşti din plâns şi să încerci să îl faci să sufere. Fă-ţi prietenii noi, ieşi cu ei, distrează-te, poate aşa vei mai uita puţin câte puţin de el. Dacă el a făcut gestul de a te înşela cu o târfă, scuze dar, ai scris că din prima zi i s-a dăruit deci acesta este adevărul, înseamnă că nu cunoşteai latura asta a lui. Pe altă parte poate pentru el aceea fată, e doar distracţie. Plus că mie mi se pare josnic să-ţi pună la îndoială sentimentele din cauza băiatului acela, poate dacă îţi dădea şansa să-i explici că nu e adevărat atunci poate situaţia se remedia. După mine, dacă te iubea nu se săruta cu fata aceea în faţa ta sau venea după tine când ai plecat. Îmi pare foarte rău de ce ai păţit, dar, încearcă să îţi revii şi să îl faci şi pe el să sufere. Ţi-am dat mesaj privat cu id-ul meu, dacă vrei să te descarci să îi dai add. Sper că te-am putut ajuta!

| barbieboy a răspuns:

Sh eu ma simt la fel, As vrea sa fiu langa tine...

| barbieboy a răspuns:

Sh eu ma simt la fel.As vrea sa fiu langa tine...

| GivingUp a răspuns:

Imi pare foarte rau pentru tine, sper ca iti vei gasi adevarata dragoste!
Povestea ta e foarte trista si am vazut pe YouTube si am inceput sa plang...Imi pare enorm de rau pentru tine sper sa fii fericita pupici si ai grija de tine sa nu mai plangi te rog eu mult papa!:X

| LeoMessi38 a răspuns:

Cati ani ai?

| zozozozol a răspuns:

Nu mai plictisit deloc si te inteleg perfecr si mau dat lacrimile cand ma uit la filmuletsad dar sti ca intr-o zi iti vei gasi "printul cel albastru"si ca va veti iubi pana la sfarsit:X