| lăngătinemereu a întrebat:

Nu stiu de ce nu ma vrea nimeni ca iubita toti prietenii fete/baietii au un iubit dar eu nu. si nu stiu de ce?

Răspuns Câştigător
| Grimmjow69 a răspuns:

Fi rabdatoare, o sa vina si randul tau.happy

20 răspunsuri:
| Broadband a răspuns:

Lasa ca e mai bine singura..nu mai suferi happy
si ai rabdare o sa intalnesti tu unul la momentul potrivit.
se zice ca fiecare isi are perechea, nimeni nu ramane singur/a

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Păi in primul rînd ce vîrstă ai, si in al doilea rînd ce așteptări ai de la un băiat, fără a menționa aspectul tău fizic.

| RAY a răspuns:

Frumoasa esti nu vad unde e problema sunt ei orbi te nu te vad

| lăngătinemereu explică (pentru RAY):

Da mai vazut vriodata?

| RAY a răspuns (pentru lăngătinemereu):

Credeam ca esti fata din avatar

| lăngătinemereu explică (pentru RAY):

Aa nu nu sunt eu este Sakira

| RAY a răspuns (pentru lăngătinemereu):

Nu m-am uitat la toata imaginea, de ce nu pui poza ta?

| lăngătinemereu explică (pentru RAY):

Nu vreau sa ma vada lumea ..pe TPU si chestii trestii pe fb da cu fb ..pentru-ca stiu cine imi vede pozele aici nu

| Azµre a răspuns:

Poate ai defecte, poate nu ai, dar cine te place te place așa cum ești.

| h3r a răspuns:

Și la ce-ți trebuie ție gagic la vârsta ta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La varsta ta de 14 ani sa spunem ca e normala comparatia asta ce pentru unii ar suna pueril. Cu riscul de a nu aduce nimic nou, iti spun ca nu trebuie sa fii ca toti ceilalti, ci ca incerci sa te simti unica.
Lucreaza la atitudine, invata sa fii amabila cu lumea, sa ii asculti, sa fii o prezenta joviala, expune-ti ideile, aptitudinile si pasiunile pentru a gasi oameni ca tine. Devino o sursa interesanta, documenteaza-te din carti si filme, o sa ai idei ce probabil vor placea cuiva.
Un alt aspect important e cum te prezinti. Lucreaza la silueta, gasesti-ti haine potrivite, un stil propriu adecvat (poti sa citesti recomandari de fashion daca nu ai simt estetic), daca tu crezi ca fata nu prea te ajuta, machiajul discret face minuni.
Astea-s recomandari de viitor, la 14 ani ar trebui sa dai EN, o relatie te-ar incurca putin. Mare grija pe cine iti alegi, cunoaste-ti bine partenerul si nu iti alege unul mai mare, ci pe aceeasi lungime de unde cu tine.
Succes!

| sayWhaaat a răspuns:

Problema e la tine, nu la ei, de cele mai multe ori. Probabil ca esti mai rusinoasa, nu prea iesi in oras, sau nu arati bine.

| RoxanaGhost a răspuns:

Eu am aproape 13 şi am avut un prieten de 14 care înainte să fim împreună era de treabă dar cu timpul băieţii se schimbă adică devin romantici şi alte chestii adică lui îi plăceau manelele şi mie rock şi am fost împreună 3 luni dar după mi-am dat seama că nu ne potrivim deci : Mai bine forever alone decât intr-o relaţie

| LordCroft a răspuns:

Pai ori esti urata, ori esti tocilara, ori esti amandoua laughing ha ha ha ha ha laughing

| Constantin112 a răspuns:

O sa iti raspund la aceasta intrebare daca imi raspunzi si tu mie la o intrebare.
Cati ani ai? ( fi sincera te rog sa stiu ce sa iti raspund )

| alexuta13pe a răspuns:

Mda,stiu km e sa nu ai prieten, daca vr sa vb da-mi id tau p mes si vb acolo, poate te ajt eu sa iti faci un gajiu big grin

| ionutz1989 a răspuns:

Contacteaza-ma pe adresa de mess. ionutz_10ps si vb acolo

| lăngătinemereu explică (pentru ionutz1989):

Adugama tu iusca. daniela