| anonim_4396 a întrebat:

Pana la ce varsta creste penisul? Cel care raspunde sa fie 100% sigur... FUNDA!winking

24 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Pana ce organismul tau in totalitate isi va oprii cresterea! De regula 18-22 ani! Sa fii atent la ultima masea de minte!

Alte răspunsuri
| RoXxy a răspuns:

Pana la 20 de ani de regula

Alte răspunsuri
| Eufourikul a răspuns:

Da tu de unde vei stii cine a raspuns corect ca sa ii dai funda?

| TiBo a răspuns (pentru RoXxy):

Am zis ca nu ii o varsta anume tu.n-am zis ca nu se mai opreste din crescut

Alte răspunsuri
| DRionutST a răspuns:

Baietii intra la pubertate in jurul varstei de 10-14 ani, iar penisurile lor se opresc, de obicei, din crestere in jurul varstei de 16-21 de ani, cand ia sfarsit complet intregul proces de pubertate. Asadar… daca ai depasit aceasta varsta, n-ar strica sa te impaci cu ideea ca penisul tau e atat cat e si asa va ramane.
Dar este si o exceptie dupa constructia umana poate creste si pana la 25 ani maximwinking sper ca a fost de folos astept fundawinking