| CalinaXandra a întrebat:

Poate deosebi un barbat când o femeie chiar are orgasm sau îl mimează? Dacă da, cum?

8 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Se pare ca nu.

| darrio2007 a răspuns:

Daca o face numai din gură, e clar ca mimează.
Cand simti anumite contractii in vagin, in timpul sexului, are orgasm adevarat. E mai greu de „mimat".

| dullcat a răspuns:

Daca e prea zgomotos si teatral, cel mai probabil e fals.Simplu. laughing

| relian a răspuns:

Normal ca iti dai seama daca are organsm sau n-are. Tu nu o simti cand o saruti, cand faci cu ea sex? Cind se simte bine, trebuie sa simti, i se face pielea altfel, sfircurile i se intaresc si multe alte chestii, asta iti arata tie ca cei faci ii face placere, deci ca nu mimeaza.

Nu ai cum mima si sa se intimple ce am spus mai sus.Mai si si alte semne, banui ca nu ai prea facut sex la viata ta, de aia intrebi.Lasa intrebarile si fai fetei treaba, cu timpul o sa iti dai singur seama cum stau lucrurile cu orgasmele si placerile astea.

Dullcat ca de obicei, una citeste, alta pricepe laughing ea a inteles din intrebarea, daca femeia isi da seama de barbatu mimeaza ori nu laughing pisica chiauna laughing nu degeaba isi spune dullcat

| Hyperion7 a răspuns:

Majoritatea nu prea au cum să-și dea seama, mai ales că industria filmelor pentru adulți a cam spălat mințile și bărbaților, și femeilor.
Astfel că dacă nu există comunicare, sinceritate și așa mai departe, cam 0 șanse să îți dai seama ce simte celălalt.
Unii și-ar putea da seama după ce femeia are un squirt, dar cum multi vânează propria plăcere, îți dai seama că nu le mai arde de squirtul femeiistraight face

| mastadont a răspuns:

Dacă fata are orgasm în timp ce o penetrezi atunci există un truc pentru a îți da seama dacă tipa are orgasm sau doar mimează. Practic, în momentul orgasmului feminin, mușchii vaginului se contractă involuntar și simți efectiv cum se contractă și se dilată acei mușchi în jurul penisului, încercând să-l tragă înăuntru. Dacă vaginul se simte la fel în timpul orgasmului ca în timpul partidei de sex și dacă nu observi nici o diferență între ritmul de mișcare de dinainte și din timpul orgasmului atunci șansele sunt foarte mari să mimeze.

| CleanHeart a răspuns:

Nu dar un barbat nu mai trebuie sa deosebeasca nimic

| WilliamQoilung2024 a răspuns:

Un bărbat versat, simte.
Odată cu orgasmul, apar niște contracții puternice în vagin.
Pulsul și respirația cresc în intensitate.