| Analex17 a întrebat:

Sa va spun ce am patit asta vara la mare. In fiecare zi cand veneam de la plaja unul din colegii de camera, suntem si colegi de clasa, cand se ducea la dus se dezbraca complet chiar in camera cu noi toti acolo. La fel si cand iesea nu se acoperea cu un prosop si se stergea in camera de fata cu noi si in zonele intime, intelegeti, isi decalota penisul, fara nicio jena in fata noastra cand se stergea. De cateva ori m-am uitat si eu putin spre el cand facea asta si a vazut ca era foarte dotat. S-au mai uitat si alti colegi. Credeti ca din cauza asta umbla dezbracat, sa ne arate noua? E ceva normal ce facea? Sau am facut bine ca m-am uitat la el, mai ales acolo jos? Rog fara misto. Daca vreti puteti sa-mi raspundeti in privat. Multumesc mult.

Răspuns Câştigător
| Sportacus123 a răspuns:

Cred că se uită prea mult la filme pentru adulți.

15 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, este nromal, in special cei care fac sport, sa se dezbrace in fata celorlalti si sa intre la dus, sau sa se schimbe.
Asta se intampla in toate vestiarele si dusurile sportivilor!
In final ce are ala ai si tu in chiloti, deci de ce ti se pare rusinos?
Doar nu voiai sa intre cu cilotii pe el la dus...
Se vede ca esti tare micut si pudic happy

| Analex17 explică (pentru Violleta2022):

Ei nu prea am ce are el in chiloti, ca sa fac o gluma? Ms de raspuns.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

1. Da. 2. Nu. 3 Da, mai ales.

| dullcat a răspuns:

Poate a preluat exemplul din familie. Oricum ai da-o, e dubios.laughing Nu, nu trebuia sa te holbezi.

| Analex17 explică (pentru dullcat):

Ce exemplu din familie? Nu m-am holbat, doar m-sm uitat putin gen.

| dullcat a răspuns (pentru Analex17):

Adica sa umbli (aproape) gol de ici colo.

| Hyperion7 a răspuns:

Cumva se dădea mare că el are și voi nu, însă el nu știe că o bucată de carne nu arata nimic atât timp cât nu ai creier happy
Iar el, din ce zici, sigur n-avea o bucată saaau mai este și varianta asta
https://youtu.be/lyB0INaEuok?si=shyS0lU5M8u8lVEQ
laughing

| FindMyName a răspuns:

Probabil nu îi e rușine de voi. Dar oricum ar fi, ar trebui să își păstreze intimitatea și sa își pună o limită.

| Analex17 explică (pentru FindMyName):

Ms de raspuns.

| VadimIvanov a răspuns:

Poate nu i e rusine :')

| BoboBobo6717 a răspuns:

Se laudă că o are mare și nu ii e rușine cu el. Mie personal mi-a zis un băiat că se dezbracă una-două și asta fiindcă o are mare că dacă nu ar avea-o, nu s-ar dezbrăca așa ușor și ar face sex cu lumina stinsă.

| Analex17 explică (pentru BoboBobo6717):

laughing ce tare aia cu lumina stinsa

| Vasilake a răspuns:

Nu-i este rusine de corpul lui.