| AnYm3 a întrebat:

Am un coleg din clasa pe care chiar il simpatizez.Problema este ca nu stiu daca el ma place.Suntem prieteni de cateva luni in jur de 4 de cand am inceput sa il plac.

Intr-o zi la ora de DT(eu sunt in strainatate e un fel de lucru manual) profa a spus sa vn la mine si sa il ajut cu caciula...caci asta aveam de facutlaughing.A venit mi-a dat caciula nici macar cusuta si mi-a zis sa eu fac.Prima data am inceput sa rad dar profa mi-a zis ca trebuie sa il ajut.Am inceput sa i-o fac si ma tot facea sa rad e asa de sweet si la un mo0ment dat vn un coleg si ne soune ca cica ar trebui sa iesim impreuna.Eu am inceput sa rad dar si sa ma inrosesc.Sia cel baiat m-a intrebat daca il plac, iar eu am zis ca nu(pentru ca nu vreau ca toata scoala sa afle ca il plac si sa ma ia la misto [nu imi stiti colegii]). Baiatul respectiv l-a intrebat pe baiatu de care imi place daca ma place si el a zis ca ma place ca pe o prietena(amica).

Problema e ca nu stiu daca el ma place...va rog sa ma ajutatzi...se poarta super frumos cu mine glumeste in preajma mea dar nu stiu daca are sentimente pentru mine.

FUNDA

Răspuns Câştigător
| gabrin a răspuns:

Eu am o idee mult mai buna!
Il saruti intr-un loc retras! daca i-a placut il violezi si dupa aceea iti trece!:d

3 răspunsuri:
| AlexT94 a răspuns:

Relatiile intre colegii de clasa=>Cea mai proasta idee! Este inevitabil ca relatia sa nu se termine la un moment dat! Daca se termina "nasol", e si mai nasol pentru ca, trebuie sa il/sa o vezi zilnic! laughing Deci, nu.Prieteni si atat! happy

| Brâncuşi a răspuns:

Iar scoala numai intrebari care se pronunta colegii si scoalastraight face In fine haide sa iti raspund la intrebarehappy Pai in general toti baieti se poata cu o fata frumos din punctul meu de vedere si da glumele is glume...De la o gluma nu prea iti poti da seama daca te place, dar macar acum in vacanta incearca sa iesi cu el afara si tot asa... Daca vezi ca gaseste scuze si multe altele nu te place daca va iesi si veti sta impreuna iti poti da seama, succeshappy Funda?