| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am 13 ani și am penisul măsurat cu rigla de la osul pubian până in cap de aproape 14 cm ( in erecție), este bine?

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Deci este lunga de 13 cm! Ca "aproape 14" nu exista.
Invatati-va sa folositi termeni corecti, fara sa inventati masuri!
Asadar, ai 13 ani si 13 cm. Foarte bine pentru varsta ta.
Oricum, va mai creste un pic, pana la 16 ani, cand se incheie procesul d crestere a penisului, chiar daca tu mai poti creste in inaltime, pana la 18-20 de ani.
Cresterea penisului este legata strict de mostenirea genetica de la tatal tau!

| corbulalbrosu a răspuns:

Lungimea penisului se incadreaza in limitele normale. big grin

| Emilian65 a răspuns:

Da, este bine.

| mentholinks a răspuns:

Da.

| qieiqpalz a răspuns:

Ce erectie sa ai tu ma?

| anonim_4396 explică (pentru qieiqpalz):

Prima erecție o ai la 4 ani daca nu știai, bossulica

| Nope79 a răspuns:

Sunt singurul care crede ca ar trebui sa isi bata mai degraba cartea de cap, si nu rigla de celalat cap?

| anonim_4396 explică (pentru Nope79):

Daca mi o dai pe nevasta ta poate nu mai bat eu la celălalt capăt