| PaulLogosu a întrebat:

Salut.
Am 17 ani, nu am avut primul sarut, sunt virgin. Nu mai suport, vreau si eu sa am parte de sex, sfaturi, vreau cat de repede se poate.

13 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

La 17 ani nu ai nevoie de sex, iar o fata la 17 ani nici atit, dupa 18 ani cand se maturizeaza toate organele sexuale si ale tale si ale fetelor atunci da, dar inainte nu.

| Violleta2022 a răspuns:

Stai linistit ca la 17 ani chiar daca ai erectii nu inseamna ca-i musai sa ai sex, fiindca te poti elibera si singur, folosind mana.
Sexul se poate practica un pic mai tarziu, cand mai cresti si cand poti sa-ti faci o iubita ca sa-ti iei toata raspunderea.

Nu, nu exista domnisoare care sa te ajute, ca asa ceva nu se face din mila cu nimeni, daca vrei o poti face pe bani, cu prostituatele din zona unde locuiesti, sau pe gratis cu propria-ti mana.

Sa stii ca virginitatea chiar nu doare si poti trai pana la adanci batraneti, fara sa fi facut sex niciodata asa cum sunt calugarii, budistii si alti preoti care traiesc de o viata fara sex.

| Robert2526 a răspuns:

Acum cateva zile aveai 18 ani. acum ai 17 laughing?

| Anonimboy111 a răspuns (pentru Robert2526):

Da, varsta lui da inapoi nu inainte laughing laughing laughing laughing

| Madaxo97 a răspuns:

Pai fa-ți o iubita, luati-o ușor, sa nu sperii fata cerând sex din prima, nu asa merg lucrurile. Vorbește cu fete, flirtează, nimeni nu vine sa iți bată la ușă sa facă sex cu tine, trebuie sa acționezi daca vrei toate astea.

| NataLee a răspuns:

Mergi la curbe. Găsești pe publi24

| cristinabab a răspuns:

Te ajut eu, da-mi un mesaj

| PaulLogosu explică (pentru cristinabab):

Nu am voie n am contul nu stiu cum
Zi ig

| cristinabab a răspuns (pentru PaulLogosu):

Nu o sa dau nimic public happy modifica setarile sa poti da mesaj

| PaulLogosu explică (pentru cristinabab):

Imi zice ca nu am puncte TPU si trebuie sa mai raspund, da mi tu mesaj daca poti sau lasa repede ig si stergi

| Caracox a răspuns:

Consider ca ai nevoie sa iti gasesti un iubit baiat. De ce? Pentru ca trebuie sa te feresti de femei. Ele sunt vrajitoare si fac potiuni magice pentru a seduce baietii. Asa ca, fii destept si fii gay!?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Caracox):

Esti un mare cretin tu cu sfaturile tale cu tot

| JesiRozBarbat a răspuns:

Bro o sa murim amandoi ca niste prosti