| Prisacariu_Cosmin_1992 a întrebat:

Am o intrebare: Eu iubesc o fata.Nu sunt chiar sigur ca ma iubeste. Mi-a spus odata ca ii place putin de mine dar nu stiu cum sa ii spun ca o iubesc. Stiti ce pot face?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! O inviti la o plimbare si vorbesti cu ea pe tema asta. Nu prea merge faza cu messul sau facebook-ul.

| ramonici90 a răspuns:

Sa vorbesti cu ea si sa o intrebi mai in gluma, mai in serios daca te place. Dupa raspunsul ei, tu hotarasti daca ii spui ca o iubesti sau nu. Daca nu ai tupeu fata in fata, mai bine incearca pe facebook sau mess.