| anonim_4396 a întrebat:

Salut.am o intrebare pentru cei cu experienta. care este cel mai placut moment din timpul sexului?
va rog raspunsuri serioase.si cit mai indetailate...
mersi. am si o FUNDA.

12 răspunsuri:
| DouaPuncteD a răspuns:

Draga Bianca, consider ca cel mai placut moment din timpul sexului este atunci cand partenerul te excita, cand incet incet va dati hainele jos, intr-un cuvant peetingul acela de inceput.kiss

| doc69 a răspuns:

Nu exista mai placut sau mai putin placut, exista insa grade de intensitate fizica in functie de gradul de excitare.Niciodata nu seaman un moment cu altul pentru ca si noi ne transformam clipa de clipa cu informatiile pe care le tot primim din jurul nostru.

| alexhardy a răspuns:

Nu cred ca este unul general. pentru unii e finalul, pentru altii inceputul. pentru mine e joaca de la inceput. big grin restul sunt doar amanunte.

| SweetLolipop a răspuns:

Aha,acum ai formulat altfel intrebarea.este raspunsul dat in intrebarea ta precedenta cu ce e? te-ai prins.DE CE vrei detalii? Vrei cumva sa incerci?

| DouaPuncteD a răspuns (pentru SweetLolipop):

E doar problema ei daca vrea sa incerce sau nu. Fata are voie sa se informeze si consider ca nu trebuie sa iti dea tie explicatii. Pa, pa!

| SweetLolipop a răspuns (pentru DouaPuncteD):

Daca pune asemenea intrebari inseamna ca e cam micuta.eu la asta m-am referit. Orice snob de la 12 ani in sus ar stii chestia asta

| DouaPuncteD a răspuns (pentru SweetLolipop):

Atunci, daca orice snob de 12 ani cum zici tu, stie chestia asta, de ce nu ne explici tu care este cel mai placut moment din timpul sexului? Poate tu nu esti "snoaba" ca cei de 12 ani in sus. P.S : Daca ai 12 ani, asta nu inseamna ca esti snob/snoaba. Asta pentru cultura ta generala.

| SweetLolipop a răspuns (pentru DouaPuncteD):

Nu i-am facut pe cei mai mari de 12 ani snobi.M-am referit la persoanele care nu pre gandesc si care nu prea sunt excelente in cele ale invatatului, dar tot ar fi stiut chesti asta.

| DouaPuncteD a răspuns (pentru SweetLolipop):

Pai tocmai Andreea, spune-mi draga tu care este cel mai placut moment. De fapt nu-mi spune mie, spune-mi aceste fete. Iar daca unele persoane nu sunt excelente in ale invatatului e iarasi problema lor. Cum eu nu ar trebui sa ma bag si sa-ti spun ca pana nici tu nu stii sa scrii gramatical corect. happy

| SweetLolipop a răspuns (pentru DouaPuncteD):

Ba stiu sa scriu, chestia este ca ma grabesc tastand...

| DouaPuncteD a răspuns (pentru SweetLolipop):

Fiecare om se grabeste tastand, si eu mai fac greseli gramaticale. Insa nu cred ca esti in masura sa o judeci pe fata asta cum a formulat ea intrebarea s-au nu. Daca nu stii raspunsul nu trebuia sa comentezi aici si sa faci pe inteligenta. Ar trebuii sa iti schimbi poza, te da de gol. Mai mult de 13 ani nu-ti dau.winking. Nu-mi place sa judec lumea si nu imi place ca ea sa ma judece pe mine asa ca nu stau sa iti insir acum greselile tele. Nu mi-o lua in nume de rau, dar ar trebui sa te mai abtii. O seara bunahappy

| SweetLolipop a răspuns (pentru DouaPuncteD):

Nu m-am ferefit la intrebare.am spus ca a mai pus acelasi gen de intrebare,numai ca formulata altfel si ca acela era raspunsul...O seara buna si tie, dar n-am zis nimic rau.A si apropo, nu e contul meu...Mi l-a facut verisoar-mea care are 10 ani si ea a pus poza aia.ca sa stii