| georgescu711 a întrebat:

Salut..am vorbit cu o colega si ea mi-a spus sa cumpar pentru maine dimineata prezervative si tigari si sa ne vedem dimineata intr-un parc.ce ziceti sa cumpar prezervative oare facem sex?

5 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

E clar ca veti face sex salbatic in parc sub priviriile cioriilor

| anonim_4396 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Maxima asta rolling on the floor

| Violleta2022 a răspuns:

Te-a invitata ca sa fumati impreuna si sa umflati prezervativele pe post de baloane, ca sexul in public este interzis, deci este exclus sa afceti ceva acolo.

| dullcat a răspuns:

Sex in parc? Luati-va o camera de hotel, ca oamenii.

| TheGentleman a răspuns:

Verificați ca acel parc să aibă toaletă cu spălare automată. Ușa se închide și nu vă deranjează nimeni, cu condiția să vă încadrati în 15 minute de utilizare.

rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm, mi se pare cam suspect. In caz că faza e pe bune, mie mi se pare foarte suspect faptul că o colegă de clasă care nu îți este nici iubita, să-ți ceară așa ceva.
Gândește-te că poate e vreo farsa îți vrea să-și bată joc de tine.
Be careful!