| anonim_4396 a întrebat:

Salut, ce credeți, un băiat poate fi cu o fată într-o relație dacă fata e vizibil diferită de genul lui. El e fit, înalt... arată super iar ea e scundă, grăsuță(pentru că trece printr-o perioadă mai grea din viața ei). El este mai mare decât ea cu 4 ani. Știu că e subiectiv, că nu aveți de unde să știți, dar chiar am nevoie de un sfat. Mersi anticipat!

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca exista atractie da, dar el find frumos va cauta una frumoasa, slabuta

| pixxie93 a răspuns (pentru RAY):

Cred că în România se întâmplă mai des asta decât în afară. Dacă un băiat super okei are fantezii cu o grăsuță? Am întâlnit o gramada de cazuri.

| RAY a răspuns (pentru pixxie93):

Desigur ca da, conteaza si ce fata simetrica are

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, poate fi si poate sa si tina mult la ea. Crede-ma!

| sweetangels a răspuns:

Am vazut destule cazuri si chiar cu fete care aratau groaznic, iar el era zan, de te intrebai ce farmece i-a facut respectiva. deci, never say never!

| Kiwibibilă a răspuns:

Asta e cu dus in intors. In general nu, nu va exista o relatie pentru ca el fiind frumos nu se va simti atras de tine. Combinatia baiat frumos-fata mica si foarte slaba am vazut mai des dar baiat frumos-pitica grasa nu cred...

| MarcelAbagiu a răspuns:

Există șanse.

| fgdvdszvdfzfz a răspuns:

Da, dacă există iubire!
Nu contează că ești puțin mai plinuță, dacă el este băiat adevărat și te iubește, te va susține și te va ajuta să slăbești astfel încât tu să scapi de acest complex happy