| IndiferentAnonim a întrebat:

Salut cum pot sami inveselesc iubita daca ne aflam la distanta? ea este trista din motivul ca suntem departe unul de celalalt dati-mi va rog niste idei

funda

3 răspunsuri:
| Sihastrul a răspuns:

Ei,n-o lua si tu chiar de buna, nu exista o reteta si nu poti apela la bancuri sau "faze tari" de pe youtube aici, ca doar nu cauti sa-i faci terapie prin ras. Vorbeste cat mai des, subiecte sunt la indemana pentru doi indragostiti, foloseste-ti imaginatia pentru a va creea o atmosfera vesela, optimista.

| omik a răspuns:

Pai asa am avut si eu o relatie din asta mai de mult...dar vb cu tipul ala mereu si pe fb, mess, tel.Dar uite un secret puteti sa va uitati la filma (porno) simultan.Si discutati filmul pe fb, mess sau cel mai bine la tel.Nu o vei face sa rada dar nu va remarca ca nu suntesti unu langa celalalt happy

| madalinpatrasc a răspuns:

O invelesti cu vorbele tale si alte chesti d'astea laughing