| Albus1831 a întrebat:

Salut! Dacă am penisul de 16 cm cu circumferință de 13 cm și diametrul de 4 cm este bine? Pot satisface o fata sau femeie?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca nu stii ce sa faci cu el dimensiunile sunt irelevante.

| Violleta2022 a răspuns:

Asta nu avem de unde sa stim noi, ca poti sa-l ai si de 20 de cm, daca te scapi pe tine dupa cateva minute, tot inutil este.
Dar toate la timpul lor, sa mai cresti, sa ajungi sa faci sex si vei vedea tu daca esti capabil sa satisfaci sau nu.

| mihai69 a răspuns:

Doar dacă știi să-l folosești!

| Hyperion7 a răspuns:

O femeie poți satisface și altfel decât prin penetrare vaginala, are cele mai multe tipuri de orgasm, bărbatul clasic se mulțumește doar cu cel vaginal, bărbatul cunoscător se mulțumește cu toate.
Dar lăsând paranteza, in teorie, da.

| VoidEternal a răspuns:

Tre sa calculezi si unghiul de fuga, inclinatia, raportul grosime-deschidere, deatia laterala si un grafic cu sinus din unghi/suprafata. Altfel nu putem sa te ajutam.

| Anonim57657 a răspuns:

Eu spun ca DA (parerea mea)