| anonim_4396 a întrebat:

Salut, ma numesc Marius am 16 ani, am o prietena de aproximativ 1 an, am decis sa facem si noi sex, dar am o problema de erectie: cand ies cu ea seara afara ne plimbam, stam imbratisati, ne sarutam, am o erectie destul de buna, dar cand sunt cu ea in pat am una foarte foarte slaba si de scurta durata. Mentionez ca in ultimele 3 4 luni ma masturbez destul de des, cam 3 4 ori saptamana, niste sfaturi si pareri m.ar putea ajuta, multumesc!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Totul se datoreaza faptului ca deocamdata esti lipsit de experienta de natura sexuala. Aceste disfunctionalitati se vor regla si vor deveni normale dupa ce relatia se va stabiliza si excitatia din timpul intalnirilor se va diminua treptat tot mai mult. Sanatate si succes!

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

E din cauza emoțiilor. Cu timpul va trece și vei fi „taur comunal".