| RomicaLupusor a întrebat:

Salut ma numesc Romica, am aproape 11 ani si vreau sa stiu si eu cum se pune un prezeravativ.Imi e rusine si nu vreau sa aflu de la varul meu cel prost care ma spune la parinti.

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Tu la 11 ani cu gandul la sex, nu e bine. Mai bine iti vezi de scoala si joaca cu copii.

| inteligenta a răspuns:

Pai prezervativul este ca o soseta rulata si se ruleaza pe **** iubitului tau adica iei prezervativul il pui pe **** iubitului tau mai exact eu pui ca si la un copil soseta pe picior cum iti tragi tu soseta dimineata funda please?

| sunshine939 a răspuns:

Cum poti sa intrebi asa ceva la 11 ani? lumea asta chiar se duce de rapa.

| DamiPapucii a răspuns:

Tu la 11 ani nu ai nevoie de sex.big grin Daca esti curioasa e bine dar am zis la varsta de 11 ani sa fii decumentata in legatura cu prezevativele.

| SecretColors a răspuns:

La 11 ani vrei sa il pui prezervativ?laughingmai bine vezi de copii tai decat sa faci treaba asta, mai ai de crescut cand vei stie ce e ala sex

| Leonard08 a răspuns:

Mai bine invatati-o sa puna un prezervativ decat sa ramana gravida la 11 ani :))
Uite aici si cu poze:
http://www.sarcina-nasterea.ro/......culin.html

| Hpzox a răspuns (pentru Leonard08):

Eu cred ca e baiat. Nu?

| Leonard08 a răspuns (pentru Hpzox):

Mda...Citisem Romina big grin

| fakmibeibi a răspuns:

Ce treaba aveti cu el ma. Daca vrea sa si-o traga treaba lui, eu am 13 ani si o fac de mult.Bv Romica

| danidlp a răspuns:

Ce au in cap copii de azi.hai du-te ca ti s-a racit grisuletu numai sta pe net sa pui intrebari prostesti.Vei afla ce si cum la momentul oportun.

| uu a răspuns:

Nu iti este rusine?

| RomicaLupusor explică (pentru uu):

Tu vezi-ti de treaba ta :