| WilliamQoilung2024 a întrebat:

Salut! Până la ce vârstă au fetele furia hormonală?
Adică ar face sex cu oricine le acordă puțină atenție.

Răspuns Câştigător
| Hyperion7 a răspuns:

După logica mea de BĂIAT, subliniez băiat, așa, ar trebui sa fie fresh după pubertare, adică după 20 de ani, aproximativ.
Însă furia hormonala de care spui, nu știu dacă e general valabilă.Din ce am înțeles eu per ansamblu, e că fetele nu vor să facă sex cu oricine, dar fiindcă au complexe și sau poate prea putina educație, ajung să facă sex cu oricine în speranța ca așa va fi ok (ceea ce nu se întâmplă de cele mai multe ori din motive evidentesad )

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Unele mai devreme, altele mai tarziu.

| mihai69 a răspuns:

În visele tale...

| Felissa13Eden a răspuns:

Depinde. Sunt femei de 40 de ani care nu au avut o viata sexuala satisfacatoare si ajung la varsta asta sa fie mult mai active sexual-nu cu sotul oricum : )). Conteaza mult cum se simte femeia in corpul ei si cu corpul ei. Daca nu e multumita de ea nu o sa aiba nici o viata sexuala satisfacatoare.

| vodami92 a răspuns:

Alea de 40 sau 50 sigur fac sex cu oricinelaughing dar asta fiindca nu au gasit barbatul ideal! mai greu e cu astea de 20 sau 30!

| iliiiinca a răspuns:

Nu e o varsta si nu e la toata lumea la fel. E vorba de alegeri, face asta cine simte, cand simte