| Danielemanule a întrebat:

Salut TPU am făcut cu iubita mea protejat, am pus prezervativul, am făcut, când am simtit că îmi vine să-mi dau drumul in prezervativ am scos penisul din ea tot cu prezervativ și am ejaculat in prezervativ înafara ei, este bine așa.cum am procedat, sa știu să continui sa fac mereu așa, mulțumesc pentru eventuale răspunsuri, și cred că nu are cum să curgă sperma daca prezervativu stătea perfect pe penis.strans puțin

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, este bine.

| Emilian65 a răspuns:

Da, ai procedat corect. Nu este posibil sa apară o sarcina nedorita.

| Hyperion7 a răspuns:

E ok cum ai procedat, cu mențiunea că de asta pui prezentativ, sa nu iei BTS și să nu faci copii.
Te invit sa citești asta
https://comenzi.farmaciatei.ro/info-tei/informatii-utile/prezervativele

| Katheriina a răspuns:

Buna! Atata timp cat ejacularea a avut loc in prezervativ, este in regula