| Mărginașş a întrebat:

am o intrebare, am tot cautat dar n-am gasit deci m-am masturbat si dupa ce am ejaculat am continuat sa o fac si dupa cateva secunde dupa ce tot continuam incepeam sa urinez, de ce?

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

In situatia descrisa in aceasta intrebare, NU se poate formula un raspuns pe deplin logic si rational fiind vorba de un caz... mai aparte, particular. Multa sanatate!

| Mărginașş explică (pentru corbulalbrosu):

Practic dupa ce am ejaculat am stat 15 secunde si am inceput sa o frec iar si in timp ce faceam ma urinam.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Mărginașş):

Atat teoretic cat si practic, in situatia in care penisul este clinic sanatos (neafectat), este imposibil sa se produca urinarea (mictiunea) in cazul in care penisul a ramas/este in starea de erectie. Sanatate!