| VasutRaresMarian123 a întrebat:

Salut TPU.Am si eu o intrebare. Daca am avut o relatie sexuala cu mama celui mai bun prieten.Ce fac, ii spun prietenului sau continui in secret? DAU FUNDA

9 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Si cand te-ai trezit, era dimineata...nu?

| darrio2007 a răspuns:

Ai avut cu ce?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Asa minciuni nu le spui nimanui, decat tie in gînd, asa ai fi vrut tu sa ai o relatie cu mama prietenului.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu faci nimic!
Te trezesti din somn, te speli pe fata si realizezi ca ai avut o fantezie si probabil ai ejaculat in somn.

| dullcat a răspuns:

Buna.Pai ce sa faci? Te opresti din inventat scenarii desprinse din filmele xxx? Asta faci.E simplu.

| ILikeBlackCats a răspuns:

Nici una, nici alta. Pui pauza acestui comportament. In fine, oricum cel mai probabil e ceva intrebare troll

| PufulețiGratis a răspuns:

Îi faci cunoștință prietenului cu mama ta, și așa, sunteți chit happy

| iliiiinca a răspuns:

Spune-i tatalui prietenului tau