| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU.
Prietena mea zice de alt baiat ca e tare, ca e cool atata tot, credeti ca ma mai iubeste sau nu? Adica eu am intrebat-o si zice ca nu are treaba cu el sunt colegi.
Funda

4 răspunsuri:
| MadRabbiT a răspuns:

Îl arde. Face ping pong fetita. Cauta alta.

| Violleta2022 a răspuns:

Asta trebuie sa o intrebi pe ea, nu pe noi, ca noi nu stim ce simte ea.

| RoxanaIoana108 a răspuns:

Dacă ar fi fost ceva între ei, clar nu ți-ar fi spus de el sau nu și-ar fi aratat interesul. Tind sa cred ca dorește sa te facă gelos sau decât sa îți atragă atenția cu privire la ceva ( La modul: "Ii ia flori iubitei lui, uite ce tare este" sau " S-a îmbrăcat asa, uite ce cool este"). happy

| MihaiMB a răspuns:

Dacă nu este nimic concret, ca și cum că ar ieși mai mult cu el și să te ignore, nu trebuie să îți faci griji.