| Cristiiy a întrebat:

Salut, v-ați gândit vreodată sa o faceți în trei cu prietena voastră si inca un baiat/bărbat?

Răspuns Câştigător
| tunoi88 a răspuns:

Nu ai nimerit siteul potrivit, vezi ca te cearta oamenii ca faci sex inainte de casatorie happy incerca tot ce se poate, traieste ti viata frumos si lasa lumea sa zica ce vrea. Incerca in 3 si swing si o sa vezi altceva happy

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu. Dar tu risti sa ramai fara prietena daca celalalt este mai bun decat tine.

| mihai69 a răspuns:

Vise, taică...

| dullcat a răspuns:

Cine face sex stie ca viata reala nu e ca in filmele xxx.Ai vazut filmul Indecent Proposal (1993)? laughing

| Hyperion7 a răspuns:

Nu și nici nu vad rostul.

| VoidEternal a răspuns:

Nope.

| WilliamQoilung2024 a răspuns:

Nu. Gândul că pe ea aș putea să o văd în extaz, cu alt bărbat...
Este riscant. Este posibil ca celălalt bărbat să fie mai bun de cât tine. Și o fură instant de sub tine.

| Alfheimr a răspuns:

Ba, nu... dar am o curca in curte care tot imi face cu ochiul (marowinking ) si chiar nu stiu cum sa abordez subiectul, eh, ori divortez ori... urati-mi noroc