| RazvanEu12 a întrebat:

Se întâmplă ceva grav daca fac se cu soția zi de zi? Ne place sa o facem zilnic și ne simțim bine

10 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Nu se întâmplă nimic grav

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Vezi ca tot ce este prea mult devine plictisitor, si sexul desii este o placere dar daca face ti zilnic devine o rutina si ea (femeia) se va plictisii si o sa vrea tot mai rar sa face ti sex deoarece intervin altele, oboseala daca ea are serviciu, stresul si atunci relatiile sexuale vor trece pe locul doi. Si ea o sa vrea sa face ti sex odata la cateva saptamîăni sau la cateva luni, cel mai bine este sa faci mai rar.

| Violleta2022 a răspuns:

Probabil ca esti copilas foarte mic, daca vii aici sa pui o intrebare prosteasca.

| mihai69 a răspuns:

Da. O să faceți copii, și după aia... pa-pa se!

| doctorandus a răspuns:

Nu, fa asta cat esti tanar ca mai tarziu n-o sa mai ai sansa.

| dullcat a răspuns:

E grav daca nu folositi metode contraceptive eficiente, la sex zilnic e imposibil sa nu se instaleze vreo sarcina.Si cum te uiti dupa aceea in ochii copilului pe care l-ai facut exact ca iepurii? Nu degeaba se zice,, mai rarut, mai dragut''.

| Emilian65 a răspuns:

Dacă voi va simțiți bine făcând sex zilnic, foarte bine. În acest fel, relația va fi una de lunga durata.

| Hyperion7 a răspuns:

E ok, nu se întâmplă nimic.

| Madaxo97 a răspuns:

Ce e prea mult strică la un moment dat. O sa devina ceva mecanic si nu o sa mai aiba niciun farmec in timp. De 2, 3 ori pe săptămână mie mi se pare suficient, dar fiecare face cum consideră happy

| GiuliaT272 a răspuns:

Nu este nimic grav daca o faci din placere