| theforceofgood a întrebat:

Sunt curios! Fetelor vouă vă place sexul anal? ( această întrebare este pusă doar din curiozitate și pentru cultura mea generală)

Răspuns Câştigător
| Andreea23r a răspuns:

Nu am încercat. Nu sunt tentată în acest moment, dar cu siguranță o voi face în viitor măcar o dată.

7 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Aceasta intrebare cred ca e pusa din lipsa de ocupatie.

| Bernardus a răspuns:

Unora le place, si unora nu, nu exista un raspuns definitiv pentru toate femeile

| Maria209 a răspuns:

Oricum mai mult ne place cel obişnuit

| SalutCeFaceti a răspuns (pentru Maria209):

De ce? Care e diferenta din punct de vedere senzitiv?

| Maria209 a răspuns (pentru SalutCeFaceti):

Nu primeşti prea multă plăcere, îl practicăm pentru că 100% nu aduce o sarcină. În plus, sexul anal necesită o pregătire în formă de diferite spălături, clizme.

| SalutCeFaceti a răspuns (pentru Maria209):

Am inteles ca cel vaginal are limite in ceea ce priveste marimea penisului. La anal e la fel sau lucrurile stau altfel?

| Maria209 a răspuns (pentru SalutCeFaceti):

Nu există un răspuns exact, dar durerea e mai mare respectiv cu cât circumferinţa penisului e mai mare. Însă dacă acest tip de sex e practicat des, durerea devine suportabilă, adică se simte şi plăcere.