| CherryGirl67 a întrebat:

TPU HELP PLSSSlove struck DAU FUNDAAAAAAAAAlove struck
Deci peste 2 zile e ziua verisoarei mele si in fiecare an obisnuim sa-i facem o farsa de ziua eibig grin

Anu asta ne-am gandit sa punem pe cineva sa se ia de ea:d

Numa ca nu stiu ce motiv ar avea sa "se ia de ea"

Ceva ideii vaaaaa rog?puppy dog eyes

P. S. Vrem sa punem un baiat sa se ia de ea, si va rog dati-mi cat mai multe idei pentru ca nu se suparalove struck

va roggpuppy dog eyes

mss multtlove struck

Răspuns Câştigător
| Eaaa_4667 a răspuns:

Buna. poti spune : se lua baiatu` ala de ea. ca de ce se uita insistent la iubita lui. laughing... sau... ca a auzit ca la unele pers. ca`l. face prost. etc ca`l jigneste. happy. chestii din astea :X sper sa fie de folos :X fundita?:X

1 răspuns:
| delia10 a răspuns:

Poi eu zic sa faceti cumva ca verisoara ta nu stiu sa dea peste ceva un lucru al baiatului dar incercati si voi sa fie un lucru care vara ta sa creada ca e importanta adica de ex big grin vai miai patat tricoul de la bunica sau ceva de genu tongue sau poti sa zici ca ea ia luat iubitul lu sora baiatului. baftawinking