| NuMaiPotRezistaSaStauFaraTine a întrebat:

TPU! Mie imi place de un baiat si luii ii place de el.Dar problema e ca el e cu o fata.El a vrut sa fie cu mine de 3 ori dar nu stiu de ce nu am mai fost.M-a invitat de 2 ori la suc nu am mers.Si imi pare foarte rau.Il plac chiar mult de tot si vreau sa fie cu mine.Plus ca prietena lui e plecata in alta tara si vine numai vara.Eu sunt in aceeasi clasa cu el.Stau in banca cu el,in pauze radem ne fugarim, ma tachineazaVreun sfat? Si a zis si el ca ii place de mine si el mereu cand ma vede cu un alt baiat se baga si el in discutie sa nu fim doar noi doi si mereu imi ia apararea chiar daca am gresit eu fata de altcineva.Si daca cumva ne certam peste 3 minute ne-am impacat, Va rog ajutati-ma Funda+Vot!

8 răspunsuri:
| LolaLollita a răspuns:

Aveti o relatie dragutahappy Fa tu primul pas, el a incercat de tatea ori. E randul tau.

| Theaxniz a răspuns:

Deci baiatu se place el pe el asa ai zis

| SisMusic a răspuns:

In legatura cu prietena lui dupa cum stii relatiile de la distanta nu tin(mai ales intre copii) cel mai bine ar fi sa iesi cu el mai des in oras dar sa nu ii zici din prima ca il placi ca s-ar putea sa te refuze deoarece el avand o fata nu o sa fie prea incantat sa afle asta asa repede! Mai bine astepti sa se desparta de iubita lui si apoi incearca sa il consolezi sa ii fii aproape si atunci el o sa isi dea seama ca tu iai fost aproape si atunci o sa ii poti impartasi sentimentele!big grin
Bafta in continuare!winking

| NuMaiPotRezistaSaStauFaraTine explică (pentru SisMusic):

Asta nu inteleg nici eu.De ce nu se desparte de ea.Adica noi vorbi ft mult pe mess si la scoala.Dar eu cand sunt langa el nu stiu de ce dar se da la alte fete le ia in brate.Si mi-e rusine sa il invit eu...

| DOARoVIATA a răspuns:

Pai este foarte simplu fa tu primul pas dacca el sta si asteapta. nu stiu spune-i ceva dragut sau mai simplu sarutal sigur nu va zice nu, iti garantez eu ca te place, ce mai astepti? sa nu til fure alta. succes

| ριтιкσтh a răspuns:

Tie iti place de un baiat iar lui ii place de el?laughinglaughing

| NuMaiPotRezistaSaStauFaraTine explică (pentru ριтιкσтh):

Thoamne! Da ce frate m-am incurcat un pic.Ce mare chestie?

| Cocolinooo87 a răspuns:

Ce dragut. Esti clasa a 5-a?laughing. Normal daca te placea, de ce doamne iarta-ma nu se desparte de aia. Nu stiu ce sa zic. spune-i ca-l placi si vezi cum va reactiona!winking