| anonim_4396 a întrebat:

Un bărbat insurat cu copil și soție acasă. Eu la fel... în trecut fiind iubiți dar el nu dădea atâta atenție după care nu cum mai ținut legătură câțiva ani. Când am rămas însărcinată cu actualul soț am început sa vorbim ne-am văzut de 2 ori. După ce am născut întâlnirile sunt și mai dese. El ma cauta mereu. Ar vrea sa ne întâlnim mereu. Îmi spune ca ce bine ar fi fost dacă s-ar fi căsătorit xu mine.
As vrea niște sfaturi. Dece ma cauta și ma vrea acum când toți avem familii. De ce ma cauta asa mult dacă își iubește soția.

24 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Ce va mai place sa traiti ca in telenovele, daca v-a mancat acolo jos sa va casatoriti cu cine nu erati siguri va meritati soarta

| ania a răspuns:

Totdeauna iubirile greu accesibile sau interzise trezesc o mare furtuna de sentimen6te.Daca ai divorta de sot si te-ai casatori cu el, pentru ca se vede ca nu are mare valoare casatoria pentru el, ai deveni ceva banal si altele mai intrresante.E o iluzie sa crezi ca daca o va insela pe actuala sotie cu tine, daca voi ati fi cadatoriti pe tine nu te-ar insela
Incurajarea mea e sa rupi orice legatura cu el, sa csuti sa fii o sotie si o mama buna.Nu semana infidelitate si nefericire pentru sot si copil, pentru ca lucrurile in viata se intorc, nimeni nu isi poate zidi fericirea pe nefericirea altora.

| AnaMaria345792 a răspuns (pentru ania):

Nu îmi neglijez familia și nici nu am de gând sa o fac. Îmi iubesc copilul foarte mult. Știu am clacat. nu este ok. este greșit ceea ce am făcut. Dar sunt niște sentimente foarte puternice. Nu știu ca scap de asta. Nici nu se pune problema de divorț. Nici la mine Nici la el. Ideea e ca odată la prins soția cu mesaje și nu știu cum ca la iertat eu i-am spus sa nu ma mai caute dar tot nu a încetat.

| Irinel15123532 a răspuns (pentru ania):

Excelent raspuns.

| ania a răspuns (pentru AnaMaria345792):

Si eu cand m-am casatorit mai aveam sentimente pentru fostul si cand m-am reapropiat de Dumnezeu si de credinta, mi-am cerut iertare pentru idolatria fata de fostul si sa imi curateasca mintea de aceea idolatrie cu sangele Mantuitorului Hristos si am perceputvefectiv fizic ca mi se goleste mintea si sufletul de tot trecutul.
Si daca mai insista fii perseverenta in a- l igora, a evta orice fel de contact, mesaje cu el.Cine fuge dupa doi iepuri ramane fara niciunul.

| anonim_4396 explică (pentru ania):

Urati copii ai, sa-mi bag poola.

| Violleta2022 a răspuns:

Daca ai avea 13 anisori as intelege de ce pui intrebarea, de ce te cauta amantul?
Fiindca ii oferi ceea ce sotia nu-i ofera!
ACUM depinde de tine daca vrei sa distrugi viata a 6 oameni ca asta se va intampla daca vei continua sa te sexuiesti cu sotul altei femei, se afla, se ajunge la divort, 2 familii distruse, 2 copii abandonati... totul se duce pe apa sambetei, fiindca nu esti capabila sa incetezi o relatie de amantalac.
Sotul tau chiar nu te satisface de cauti sex cu alti barbati?
Cumapa-ti un penis de cauciuc si folsoeste-l daca nu-i suficient ce-i acasa, ca- pacat sa distrugi viata si fericirea a 6 persoane!

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Irelevant ce întrebi tu.
De ce naiba te vezi cu fostul, când te-ai căsătorit și ai devenit mamă?
Nu simți că te degradezi?

| AnaMaria345792 a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

De as ști sa îți răspund, și dacă inima ar asculta...

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru AnaMaria345792):

Inima e o pompă.
Problema ta este în creier, acolo sunt neuroni și hormoni. Iar dacă inteligența ar prima... Cel puțin nu ai avea copii cu un bărbat care nu are ceea ce cauți tu.
Sau măcar ai refuza propunerea hormonilor, de dragul familiei pe care ai creat-o.

| SilentRain a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Daca se simițea nu mai ieșea cu altul in timp ce-i gravidă cu soțul
Iubesc site-ul asta laughing) bate orice telenovela

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru SilentRain):

Nu e site-ul un loc deosebit... E plin de exemplare din astea "dramatice".
Isi creaza singure probleme, apoi se plang ca viata e greu si nimeni nu le intelege sad

| SilentRain a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Nu este el un loc deosebit, dar pentru mine e singur sursă de telenovela cu iz de discoteca 2005
Cred că unele fete nu sunt suficient de dezvoltate emoțional și rămân din păcate la stadiul de fetițe

| Emma30555 a răspuns:

Conteaza de ce te cauta el? Conteaza de ce accepti tu. Pune ti tie intrebari si vezi de unde provine slabiciunea ta, ce vrei sa faci, de ce te ai casatorit de ce ti ai facut o famile, ce anume iti lipseste... Daca afli raspunsuri poate te vei intelege si il vei intelege si pe el.

| anonimuIl a răspuns:

Doar te caută fără ca să vă întâlniți și să faceți sex?

| AnaMaria345792 a răspuns (pentru anonimuIl):

Mulțumesc pentru răspuns

| anonimuIl a răspuns:

Cele mai bune amante sunt femeile măritate, nu femeile singure sau prostituatele.

| DeMicUnCălător a răspuns:

Te vrea din doua motive. sex pe gratis, iar doi, E o poveste de dragoste interzisa.

| DeMicUnCălător a răspuns:

Peste 10 ani, crezi ca vei fi mandra de tine?

| AnaMaria345792 a răspuns (pentru DeMicUnCălător):

Nici acum nu sunt. Este ușor de judecat... dacă ar face inima după cum ar spune capul cu siguranță nu as mau face asa. Dar de.

| DeMicUnCălător a răspuns (pentru AnaMaria345792):

Intentia mea n-a fost sa te judec. Imi cer iertare!

| orailibrail a răspuns:

V-ati văzut de 2 ori în ce sens?
Intalnirile sunt mai dese...
Adică faceți sex împreună?

| Anoniim56M a răspuns:

Bănuiesc ca nu se înțelege cu soția sau s-a săturat de ealaughing și având în vedere ca te-ai întâlnit cu el chiar dacă ai soț inseamna ca esti atrasă de el (părerea mea), e ok sa fii atrasă de altcineva deși esti într-o relație, dar depinde de tine dacă o sa complici lucrurile sau sau să o lași balta.

| AnaMaria345792 a răspuns (pentru Anoniim56M):

Da este o atracție foarte mare. Atunci când sunt lângă el ma simt mai liniștită, ma simt altfel. Și el la fel. sau cel puțin asa spune. Îmi spune sa ma duc acolo unde este el numai sa ma vadă gen fără a putea sa îmi vorbească sau sa ma atingă. De aceea ma tot gândesc. El a fost omul cu care ma visam sa întemeiez o familie dar nu a fost sa fie?