| AnonimaB100160 a întrebat:

Unde as putea sa ies cu un baiat? Noi suntem amici, e posibil sa fim impreuna pt ca ne cam placem laughing dar n-am discutat niciodata despre asta si duminica ne vedem sa clarificam situatia. Ma intreaba unde vreau sa mergem. Nu stiu, i-am zis sa spuna el si imi tot zice ca nu stie. Va rog sa imi dati cateva idei ca sunt in pana de solutii.

Răspuns Câştigător
| Melonnn a răspuns:

Buna!

Pai la o terasa Sau parc.
E firesc la prima intalnire. Ca sa puteti vorbi, ca de exemplu daca mergeti la cinema sau discoteca nu puteti discuta linistiti.
Succes!

7 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

În parc sau la o cofetărie dacă vreţi să staţi la o masă şi să discutaţi.

| RAY a răspuns:

Nu te grabi in ce decizi ei, undeva intr-un loc mai intim

| corbulalbrosu a răspuns:

IN PARC. La o plimbare "per pedes apostolorum", sau cu rolele, bicicletele si popasuri mai scurte sau mai lungi pe cate o banca "sa va trageti sufletul".

| neutrino a răspuns:

Va puteti intalni la inceput intr-un parc, unde va veti putea plimba impreuna si chiar savura ceva racoritor la o terasa.

Răspuns utilizator avertizat
| Lawliet14 a răspuns:

Sunteti niste norocosi! Ar trebui sa stie el. Mai avem si noi pene, dar totusi...

Răspuns utilizator avertizat