| Tanase_George__sdGZ a întrebat:

Am blugi 3sferturi si e aproape vara, am voie la scoala sa merg cu ei?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu ai „voaie".

| dullcat a răspuns:

Pai, aveti o anumita uniforma impusa? Ca niste straini nu pot sti acest detaliu. Daca nu, probabil ca e ok. Celelalte colege cum vin imbracate? A venit cineva cu astfel de blugi si a primit vreo sanctiune? Noi aveam uniforma impusa dar imi placea ca atunci cand era cald majoritatea mai aveam numai sacoul pe noi, in rest blugi purtam la greu.Dar acum ce sa mai zic, si pantalonii aia de uniforma erau urati cu spume, not gonna lie.Vesta la fel.laughing))

| StoicAnalysis a răspuns:

Intreaba conducerea scolii. Fiecare scoala are regulamentul ei intern.