| hvnf a întrebat:

Buna! Nu m-am inscris la modulul psihopedagogic in timpul licenței, iar acum regret. Daca as dori ca dupa facultate sa fac si master, as putea face si modulul psihopedagogic in acelasi timp?

3 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Stiu ca dupa un anumit timp trebuie sa platesti, pe cand in facultate e gratis sa faci acest modul.E posibil sa ai noroc.Cel mai bine suni la secretariat si intrebi.

Succes.

| Geass1 a răspuns:

Poți face modulul pedagogic contracost. (dar nu-l poți face pe cel de la master fără cel de la licență) Vezi că modulul pedagogic nivelul 1 durează un an atunci când îl cumperi. Dacă încă ești la facultate poate îl poți face contracost ca să continui după la master nivelul 2.

| hvnf explică (pentru Geass1):

Eu speram sa pot face nivelul 1 cand sunt inscrisa la master, adica simultan. sunt, dar in ultimul an si nu cred ca mai poot face ceva