| BiancaMartin a întrebat:

Buna puteti sa-mi spune-ti si mie un site in care gasesc ceva despre defectele oaselor? Va roog frumos!

4 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Cauta pe Google dupa : " boala lobstein","scolioza","picior stramb equinovarus","pectus carinatum ",'pectus escavatum","acromegalia","lordoza", cifoza",'"macrocefalie","sindactilia"

| BiancaMartin explică (pentru alessia5158):

Multumesc! :-)

| alessia5158 a răspuns (pentru BiancaMartin):

Cu placere!

| mindmaze a răspuns:

Buna Bianca, iti recomand sa postezi o intrebare specifica pe forumul asta: http://forum.romedic.ro/ Aici raspund medici specialisti. Cand postezi intrebarea, sa scrii si varsta, greutatea si nivelul de activitate fizica a persoanei pentru care intrebi. Sper sa te ajute.