| MeU a întrebat:

Buna! Vreau sa ma inscriu in clasa a11a la stiinte sociale, as vrea sa stiu din ce se dau diferentele, ca sa stiu pe ce (carte) sa pun burta.
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| LisaJulie a răspuns:

Asta depinde de profesor! De obicei el îți spune ce sa înveți

7 răspunsuri:
| LisaJulie a răspuns:

Cred ca doar muzica și desen! Ar mai fi și latina dar la științe sociale nu se mai face din clasa a11a

| MeU explică (pentru LisaJulie):

Salut! Din romana/istorie nu se da?

| MeU explică (pentru LisaJulie):

La materiile acestea imi cere teorie muzica sau desen tehnic? Sau e ceva lejer?

| MeU explică (pentru LisaJulie):

Inteleg, multumesc de raspuns!

| LisaJulie a răspuns (pentru MeU):

Asta depinde de profesor! De obicei el îți spune ce sa înveți

| MeisterSchnitzel a răspuns:

Și la ce profil ești acum?

| MeU explică (pentru MeisterSchnitzel):

Am terminat scoala profesionala

| MeU explică (pentru MeU):

Am sunat la Colegiul respectiv si mi s-a zis ca m as putea inscrie in clasa a11a, si ca probabil voi da diferente, doar ca nu stiu exact din ce materii sau lectii