| 6utr6utyutt a întrebat:

Buna ziua doresc si eu sa depun dosarul banii de liceu sunt eu si cu mama mea tatal meu a murit dar eu sunt pe numele mamei si am si o sora vitrega, venitul se imparte la totii trei eu si mama locuim intr-o casa cu bunici se pun si ei? Mama mea are un salariu 1100 lei. Si va rag sa imi spuneti si mie ce acte sunt necesare.

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu se va lua in calcul venitul bunicilor si surorii vitrege, daca aceasta nu a fost adoptata de mama ta.
Actele necesare le afli de la scoala.