| course a întrebat:

Ce sa fac ca sa-mi conving parintii sa-mi traga o mama de bataie ca la carte dar fara sa le zic? Dar ce sa fac ca parca mor ca vreau si eu sa primesc?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga mea,ce-ai zice mai bine de o consiliere psihologică?
Serios, ai avea nevoie indiferent dacă dorinţa ta de a fi bătută de părinţi cu băţul/cureaua este reală(puţin probabil) sau postezi astfel de minuni pe internet, din plictiseală sau pentru a atrage atenţia!

20 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Pff...saraca de tinecrying asculta manele o zi...e posibil sa te dea afara din casaoh go on daca nu stii cum e o sa iti placa

| solumaam a răspuns:

Apucate si injura-i de familie laughing
Facem cheta aici si te ajutam laughing

| bebetho a răspuns:

Tu ai uitat ca bataia doare?

| Bylok a răspuns:

Pe asta chiar ca nu am mai auzit-olaughing
Nu stiu ce sa zic... daca ai vreau frate/sora mai mica ia-o la bataie, injuro sunt sigura ca pentru asta o sa ti-o iei.Foloseste un vocabular mai inadecvat, i-a note mici la scoala, bate-te cu cineva pe la scoala...altceva nu mai stiu.Ciudata intrebare.

Răspuns utilizator avertizat
| Isabelamaria21 a răspuns:

Acum depinde si de parinti tai ca daca sunt calmi doar o sa te certe poti sa faci si tu ceva ce nu le place ia si tu o nota mica la ceva, Chiulesthe de la o ora nu te duce o zi la scoala cred ca ar fi un motiv intemeiat sa iti dea o mama de bataie.Succes!
P.S:nu inteleg dc vrei bataie daca parinti tai sunt foarte calmi nu o sa te bata niciodata, bine acum depinde si de varsta ta.

| Broadband a răspuns:

Injurai cum stii tu mai bine

| MikiPiki a răspuns:

Le spui ca iti place justin bieber

| BeByTzZa a răspuns:

Injura`i.rolling on the floor

| Yoคna a răspuns:

Sparge o vaza pune hartie prin casa.ia o nota mica chiuleste la ora.sau la extrem.injura-i.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai aveai un cont pe site numit SadGirl, nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Violeaza-l pe tactu

| Rustin a răspuns:

O bati pe bunicata pana o stingi si sa vezi ce omor iti iei dupa aia

| HepiBăluuns a răspuns:

Ai trecut azi pe la crashma?

| flowersforthehead a răspuns:

rolling on the floor))) cel mai bine ar fi sa ti iei niste ace si sa ti le infigi. da asa incet sa simti gustu dureriilaughing) nu esti normala sora mea rolling on the floor

| course explică:

Parintii mei ma bat dar ma iau de par nu ma bat cu batul sau cureaua

| course explică:

Pai la fundu gol nu am primit niciodata!laughing

| course explică:

De fapt glumem si eu ...totusi,...

| course explică:

Nyu

| pilotus a răspuns:

Buna.cred ca sunt unul din putinii care te poate intelege. Daca vrei sa vorbim mai multe despe asta, id-ul meu este ironia55